Spis częstotliwości radiowych

Więcej
4 lata 6 miesiąc temu #20592 przez darvark
Niestety podobny efekt, jest tylko jedna częstotliwość 146.01. Może plik w formacie img.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #21182 przez darvark
Czy komuś udało się wgrać pomyślnie zawartość pliku do radia przy użyciu oprogramowania chirp?

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #21190 przez Prepers.sp6
Mam dwa oprogramowania do Baefengów , do UV 5 i UV 66 (88), mogę je spakowac i wysłac na emila.

Pozdrawiam Mirek

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #21191 przez darvark
Tutaj nie jest problemem samo oprogramowanie, tylko plik. Udało mi się znaleźć plik dat na jakimś forum z holenderskimi częstotliwościami i wszystko działa. Plik, który udostępniłeś nie jest ani poprawnym plikiem dat, ani csv.

Więcej
2 lata 9 miesiąc temu #32265 przez Ars
Replied by Ars on topic Spis częstotliwości radiowych
Czy poprawnie działający plik jest w czyimś posiadaniu? Kabel do programowania jest w drodzę więc pytam za wczasu :cheer:

"Ziemia jest twoim okrętem, nie siedzibą."
- Augustyn z Hippony

Więcej gęsi niż łabędzi
Więcej głupców niż mędrców
Po świecie kroczy

Więcej
2 lata 6 miesiąc temu - 2 lata 6 miesiąc temu #33334 przez Pietrow
Porada w temacie programowania Baofenga: wsady z kanalami nie zawsze sa kompatybilne pomiedzy wersjami softu urzadzenia. Jak to ominac?
Otworzyc otrzymany plik wsadu n.p. CHIRPem. Powinna sie pokazac dobra zawartosc pliku. Otworzyc druga instancje CHIRPa. Podlaczyc radiotelefon i wczytac do komputera zawartosc jego pamieci - do tej drugiej instancji CHIRPa. Jasne - bedzie pusta, ale w dobrym formacie. W pierwszej instancji CHIRPA zaznaczyc cala zawartosc wsadu. Skopiowac i wkleic do drugiej instancji CHIRPa. Nastepnie z tej drugiej instancji zaprogramowac radiotelefon.

Jak mawiaja administratorzy "u mnie dziala" :)

Nie musze wygrac. Wystarczy, jesli nie przegram.
Ostatnia2 lata 6 miesiąc temu edycja: Pietrow od.