Najlepsza dostępna alternatywa?

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu - 4 lata 10 miesiąc temu #9467 przez dax
Panowie zacząłem zgłębiać temat broni czarnoprochowej warto się w to bawić? Oczywiście jako rekreacje i sport?

Co lepsze "kolty" czy coś długiego?

BTW fajna alternatywa na czas "W" ;) - mimo że z prochem moze nie być tak ciężko to jednak huk jest nadal dla mnie sprawą dyskwalifikującą. Jakos wole ciche rozwiązania.
Ostatnia4 lata 10 miesiąc temu edycja: dax od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #9469 przez Patryś
Czy warto się w to bawić, oczywiście, że warto. A wybierzesz co Ci bardziej odpowiada. Ja wolę rewolwer.
Raz strzelałem z CP i było świetnie.

"Ostatni łatwy dzień był...wczoraj"

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #9487 przez Aspen
Jak juz kiedys pisalem ma i strzelam tylko zamienilem colta Walkera na remingtona tez kaliber 44 ten jest krótki i lekki . dax miales kiedys wpasc do mnie postrzelac B) a jak by ktos mial jakies pytania to postaram sie odpowiedziec w miare moich doswiadczen

Więcej
4 lata 4 miesiąc temu #16082 przez Jaron
Pewnego rodzaju wstęp dla osób które jeszcze nie siedzą w temacie a może by chciały

Więcej
4 lata 4 miesiąc temu #16125 przez dax
Widziałem filmiki tego gościa. A co do oferty kole ASpena dzieki skorzystam z tym ze znalazłem ekipe duzo bliżej ... sąsiad z drugiego bloku ma Colta i eleonorkę wiec jak tylko mam czas i on tez to jeździmy dymić. Zaczołem już nawet zbierać $$$$ na

Karabinek Remingtona

Albo

Gallagera - ale to już ponad 3kpln

albo jakiegoś sharpsa.

Więcej
4 lata 4 miesiąc temu #16132 przez Borsuk
Hej Dax, w naszej okolicy jest kilka strzelnic czarnoprochowych (sam też strzelałem, remingtony, colty, kentucky, deerhuntery itp.) - może kiedyś się spotkamy co ? :)