Narzędzia do lasu - obróbka drewna.

• fooky
  • fooky Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Komercyjny
  • Komercyjny
  • Lepiej iść samemu, niż z tłumem w złym kierunku.
Więcej
4 lata 9 miesiąc temu #10839 przez fooky

BowHunter napisał:

fooky napisał: A dlaczego my takich testów nie robimy? Żeby inni wklejali sobie na forach?

No masz okazję - nagraj, podeślij, obrobimy i wstawimy...

Trzeba by mieć więcej sprzętu do porównywania a ja za wiele gratów nie mam i nie jestem maniakiem kupowania. W tym celu albo trzeba by się spiknąć w kilku - a to niełatwe. Albo trzeba kogoś wyznaczyć do załatwiania spraw z dystrybutorami.

Mam wrażenie, że to musiała by być bardziej zorganizowana akcja, żeby to miało ręce i nogi.
Nie mniej z punktu widzenia promocji i współpracy plan idealny.
Montaż i wklejenie tego w net to detal.

Lepiej iść samemu, niż z tłumem w złym kierunku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 9 miesiąc temu #10840 przez olo
Najczęściej recki robi się jednego konkretnego narzędzia, tego które masz. Nie zawsze musi to być porównanie ;)

Człowiek nie przestaje się bawić bo się starzeje, tylko starzeje się bo przestaje się bawić.

• fooky
  • fooky Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Komercyjny
  • Komercyjny
  • Lepiej iść samemu, niż z tłumem w złym kierunku.
Więcej
4 lata 9 miesiąc temu #10841 przez fooky
I ja właśnie takie recki uznaję za mniej wartościowe niż porównania.

Bo tak na prawdę można by udowadniać, że da się łyżką kopać rowy, ale dopiero porównanie z saperką, łopatą czy koparką pokazuje marną efektywność łyżki.

Choć cenowo zajebista i lekkie to takie...
Rozumish...

Lepiej iść samemu, niż z tłumem w złym kierunku.

Więcej
4 lata 9 miesiąc temu - 4 lata 9 miesiąc temu #10842 przez olo
Rozumiem. Tylko dla mnie również wartościowe są recki w których ktoś kto się na rzeczy zna opowiada o swojej Morce którą łacha od 5 lat i nic jej się nie dzieje. Taka recka pokazuje, czy dane narzędzie w ogóle nadaje się do pracy, czy jest to chińska podróbka itp.

Testy łyżki w terenie pomogłyby podjać decyzję, czy wystarczy nam taki sprzęt czy jednak potrzebujemy koparkę :)

Człowiek nie przestaje się bawić bo się starzeje, tylko starzeje się bo przestaje się bawić.
Ostatnia4 lata 9 miesiąc temu edycja: olo od.

• kraver
  • Gość
  • Gość
4 lata 9 miesiąc temu #10848 przez kraver
Replied by kraver on topic Narzędzia do lasu - obróbka drewna.
Wartościowa recka to taka, w której testuje ktoś używający narzędzia czy przedmiotu zawodowo bądź po prostu często. Niestety w sieci jest od groma takich, w których grupka wychudzonych studenciaków testuje katany w ostrej wersji choć ich kontakt z szermierką sprowadza się do konsoli albo marzeń sennych.

Przykładowo, gdyby takie składane, w założeniu ogrodowe piły (jak Fiskars) testował ogrodnik, to miałbym do tego sporo zaufania. Do tego je stworzono, tutaj je trzeba wykorzystywać a gość który dba o 50 ha sadów będzie lepiej znał niuanse ich użytkowania.

Niemniej to tylko moje zdanie.

• BowHunter
  • Gość
  • Gość
4 lata 9 miesiąc temu #10858 przez BowHunter
Replied by BowHunter on topic Narzędzia do lasu - obróbka drewna.

kraver napisał: Wartościowa recka to taka, w której testuje ktoś używający narzędzia czy przedmiotu zawodowo bądź po prostu często. Niestety w sieci jest od groma takich, w których grupka wychudzonych studenciaków testuje katany w ostrej wersji choć ich kontakt z szermierką sprowadza się do konsoli albo marzeń sennych.

Przykładowo, gdyby takie składane, w założeniu ogrodowe piły (jak Fiskars) testował ogrodnik, to miałbym do tego sporo zaufania. Do tego je stworzono, tutaj je trzeba wykorzystywać a gość który dba o 50 ha sadów będzie lepiej znał niuanse ich użytkowania.

Niemniej to tylko moje zdanie.

No normalnie zaskakujesz mnie ostatnio. Liczysz na drugą biedronkę???