Co się stało z forumem

Więcej
1 rok 2 miesiąc temu #35887 przez Sombra
Replied by Sombra on topic Co się stało z forumem
Pietrow nie jest w mojej intencji zdeklasowanie tego forum ale pewne rzeczy muszą być wyjaśnione .Czytam i wnioski nasuwają się same .Ok zamilknę w tych sprawach ale co to zmieni chyba nic.Tu potrzeba nowego budującego rozdania mogę się w to zaangażować tylko czy stali członkowie forum tego też chcą?Zapomnijmy o zwadach których jak wyczytałem było wiele i zacznijmy budować to forum jako przyjazne dla większego grona bo to jest realne.Trzeba pamiętać o jednym :społeczeństwo budują jego członkowie więc w tym przypadku my sami!!!!!Pozdrawiam.

Trzeba umieć żyć zgodnie z naturą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 2 miesiąc temu #35890 przez PAKO
Replied by PAKO on topic Co się stało z forumem
ŻENADA

Więcej
1 rok 2 miesiąc temu - 1 rok 2 miesiąc temu #35891 przez Sombra
PAKO skąd u Ciebie takie złe nastawienie do tego forum ,no może parę rzeczy kuleje ale forum jako forum jest normalne ,czego Tobie brakuje na forum napisz .Ja swoje kwestie wywalam na żywca bez pardonu więc powiedz co Cię intryguje????To nie jest statystyka ja tylko pytam bo chcę aby funkcjonowało jak należy a potem upomnimy się do administracji o jego normalne warunki to ma sens czyż nie!Dodam jeszcze jedno SŁAWEK czy jest czy był globalnym ale w postach które czytałem to racjonalny gość i wie czego chce więc jego taż chcę poznać na forum!!!

Ostatnia1 rok 2 miesiąc temu edycja: Sombra od.

Więcej
1 rok 2 miesiąc temu #35892 przez Bart_
Replied by Bart_ on topic Co się stało z forumem

Sombra napisał: Tu potrzeba nowego budującego rozdania mogę się w to zaangażować

Więc o to chodziło od początku? No way baby.

Więcej
1 rok 2 miesiąc temu - 1 rok 2 miesiąc temu #35896 przez Sombra
No tak grandpa zabroni i wszystkich co będą chcieli to zrobić nazwie TROLAMI .Śmiechu warte ,idź do lasu ze swoimi kolegami i posłuchaj przyrody może ci umysł rozjaśni bo jak na razie jesteś zatwardziałym "starcem" na tym forum mimo małego stażu wobec tych których poznałem w ostatnim czasie na forum.Do widzenia trolu i zajmij się czymś innym .Chcemy budować forum normalnych ludzi ,którzy potrafią się ze sobą dogadać i porozumieć a ponadto nawiązać jakąś współpracę co do wspólnych spotkań co miało kiedyś miejsce.Destruktorów tu nie potrzeba raczej ludzi, którzy będą działali na rzecz forum .Co trolu chciałeś być przywódcą skoro się buntujesz i taki SOMBRA miesza Ci w szykach.Moją intencją jest odnowa tego forum a nie zapędy myślicieli kiepskiej marki.

Ostatnia1 rok 2 miesiąc temu edycja: Sombra od.

Więcej
1 rok 2 miesiąc temu #35899 przez Sombra
Zgodnie z regulaminem forum nie mam takiej opcji aby pisać następny post po swoim ale warunki są ekstremalne i muszę napisać o Chemiku.To człowiek, który korzysta z tego forum w sposób racjonalny(poznałem jego historię w minimalnym procencie)i ludzie z jego grona są poważni i funkcjonują w swoim gronie chociaż jak czytam to forum różne były tam niesnaski odnośnie forum PPN ale ucichło i chwała im za to.To grupa warta naśladowania ,niby są na forum a ich nie ma super Chemik za takie działanie.Pozdrawiam.