generator wolnej energii

Więcej
2 lata 9 miesiąc temu #27771 przez bigdady69

podobno ten generator magnetyczny faktycznie działa

Panie Boże chroń mnie przed manipulantami i przed ludźmi którzy nie maja własnego rozumu...
"Kto po moją głowę przychodzi, ten i swoją przynosi..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 9 miesiąc temu #27774 przez darvark
Replied by darvark on topic generator wolnej energii
No chciałbym zobaczyć plany tego układu, względnie niskie obroty, wygląda na to ze dość duży prąd. Jestem sceptycznie do tego nastawiony i gdzieś powinno być doprowadzone zewnętrzne zasilanie.

Więcej
2 lata 9 miesiąc temu #27775 przez bigdady69
Replied by bigdady69 on topic generator wolnej energii
tu jest jakiś artykuł na ten temat ,może się wypowie jakiś spec od takich rzeczy
gadzetomania.pl/23966,wideomania-najleps...elektromagnetycznych

Panie Boże chroń mnie przed manipulantami i przed ludźmi którzy nie maja własnego rozumu...
"Kto po moją głowę przychodzi, ten i swoją przynosi..."

Więcej
2 lata 9 miesiąc temu #27777 przez Prepers.sp6
Perpetum mobile !! - już byli tacy !

Pozdrawiam Mirek

Więcej
2 lata 9 miesiąc temu #27792 przez Bakidangan
Replied by Bakidangan on topic generator wolnej energii
Tak, słyszałem o takich rewelacjach. W końcu okazało się, że to podpucha i pełno takich filmów jest kręconych na potrzeby zbierania popularności na Youtube. Wiadomo na video można pokazać dzisiaj wszystko, nawet teleportację:)Co do silników magnetycznych, każdy generator jest maszyną złożoną z uzwojenia i magnesów trwałych bądź elektromagnesów. Do każdego trzeba doprowadzić energię z zewnątrz (para, ruch wody, etc.). Też się zastanawiałem kiedyś nad wykorzystaniem magnesów neodymowych, ale siła magnesów równoważona jest przez opory toczenia i bezwładność całego silnika i nie ma siły, żeby w takiej maszynie generować energię elektryczna bez dołączenia dodatkowego źródła energii mechanicznej. Można ewentualnie optymalizować układ, minimalizować opory toczenia, dzięki czemu będzie to wydajniejsze, ale z pustego nie nalejemy w próżne. No chyba , że okiełznamy energię z kosmosu:)

Mama says the pistol is the devil's right hand.
The following user(s) said Thank You: bigdady69