Pojazdy napędzane drewnem

Więcej
3 miesiąc 2 tygodni temu #35914 przez Bart_
Replied by Bart_ on topic Pojazdy napędzane drewnem
Mógłbyś jaśniej? Nie rozumiem co mają akademie, Ukraińcy i inne Twoje fantastyczne objawienia.
Czy ja Ci cokolwiek obiecywałem? Trolujesz coraz mocniej. Spuść ciśnienie, sfruń na ziemię.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 miesiąc 2 tygodni temu #35916 przez Pietrow
Replied by Pietrow on topic Pojazdy napędzane drewnem
Witam
Proponuje administracyjne zbanowanie uzytkownika Sombra.
Przyczyny:
- stanowczo za duzo gada (co sprawia, ze forum staje sie jednoosobowe)
- na kazdy temat ma zdanie (co wprawia mnie w kompleksy, bo nie potrafie pisac na dowolny temat)
- kontestuje z definicji (co mnie frustruje)
- dominuje forum (co moim zdaniem zakrawa na "trollizm")

Mnie osobiscie odechciewa sie tu cokolwiek pisac - nawet kiedy mialbym podstawy do wypowiadania sie, to swiadomosc natychmiastowej riposty uzytkowenika Sombra zniecheca mnie do wypowiadania sie.

Takowoz... Tnijcie trolla, panowie adminowie. Bo w przeciwnym wypadku to troll wytnie Wam forum.

@Sombra: jesli potrafisz, to powstrzymaj sie od komentarza. Ale jesli nie potrafisz sie powstrzymac, to komentuj i ugruntuj mnie w przekonaniu, ze moje zdanie o Tobie jest uzasadnione.

Nie musze wygrac. Wystarczy, jesli nie przegram.
The following user(s) said Thank You: Bart_

Więcej
3 miesiąc 2 tygodni temu - 3 miesiąc 2 tygodni temu #35919 przez Sombra
Replied by Sombra on topic Pojazdy napędzane drewnem
Prośba do Admina dla mnie dziecinada ale masz takie prawo.Nie lepiej się dogadać na forum co komu na sercu leży.Nie jestem cyborgiem i szanuję Twoje zdanie więc mogę stonować swoje wypowiedzi i o to bita jest śmietana a wystarczyło powiedzieć .To takie proste a jednak trudne ,ale jak chcesz mnie zlikwidować napisz do Admina może rozpatrzy Twój wniosek kto to wie .Forum służy do kontaktów między zarejestrowanymi a jak ktoś tego nie wykorzystuje to jego sprawa.Nie zawsze Administrator musi ingerować w sprawy forumowiczów,zależy od powagi sprawy a tu jest kwestia komunikacji i nic więcej.Ale pamiętaj jedno "czym się karmisz to dostajesz"to taka maksyma ludzi pozytywnie zakręconych.Natomiast nie życzę sobie nazywnictwa mojej osoby trolem bo oberwiesz tym samym przy pierwszej lepszej okazji a nie trudno o pomyłkę.Pietrow traktowałem Cię jako rozsądnego forumowicza i do dzisiaj miałem takie zdanie ale teraz przegiąłęś .

Trzeba umieć żyć zgodnie z naturą.
Ostatnia3 miesiąc 2 tygodni temu edycja: Sombra od.

Więcej
3 miesiąc 1 tydzień temu #35927 przez Sombra
Pietrow jakoś nie widzę chęci działania Twojej osoby w kwesti istnienia tego forum.Jak się mylę powiedz to oficjalnie,bo moje intencje są szczere co do działalności tego forum i staram się aby to funkcjonowało jak za dawnych czasów .

Więcej
3 miesiąc 1 tydzień temu #35931 przez Pietrow
Replied by Pietrow on topic Pojazdy napędzane drewnem
Juz raz dostales ode mnie komunikat ze za duzo gadasz. Nie zamierzam kontynuowac. Nie zamierzam z toba dyskutowac, nie zamierzam pomagac ci w spanowaniu tego forum. Wroce tu (byc moze) gdy zniknie stad uzytkownik Sombra i dzieki temu inni uzytkownicy dostana szanse napisania czegos z sensem. Twoje posty po prostu mnie mecza i zniechecaja do uczestniczenia w zyciu forum.
Moje odczucia sa takie, ze niezaleznie od tego, co stalo sie z tym forum zanim pojawil sie Sombra - jego pojawienie sie jest gwozdziem do trumny. Uzytkownicy zamilkli, bo i o czym tu (i z kim) pisac?

A teraz ja tez dolacze do madrzejszych i po prostu sobie zamilkne.

Nie musze wygrac. Wystarczy, jesli nie przegram.

Więcej
3 miesiąc 6 dni temu #35933 przez Sombra
Pisz zgodnie z interpunkcją chyba ,że mnie chcesz obrazić co zrobiłeś a to trzeba mieć we krwi.Co do użytkowników tego forum to co mieli czytać i pisać skoro nikt nic nie pisał i do mojego zarejestrowania nie pisał no może jeden wpis więc nie przypisuj Sobie jakichś zasług ,że po pojawieniu się SOMBRY nagle forum walnęło.Człowieku małej wiedzy a jakież to wielkie tematy poruszałeś,ilu forumowiczów dzięki Tobie dowiedziało się czegoś nowego oprócz starych tekstów.Wiesz ilu forumowiczów pisało przez ostanie pól roku z tego co słyszę nie wiesz i masz czelność zarzucać mi pisania postów prawie w każdym temacie.Ile Ty postów napisałeś w czasie pół roku wiesz bo ja tak.Przeczytałem wszystkie posty z forum zaznaczam wszystkie i to robią ludzie ,którzy nie są zarejestrowani,oczekują wiadomości a Ty im to dajesz no chyba pokazem jak to Preppers może zgnoić Preppersa bzdetnym wpisem.,Zniknij z tego forum a czy dołączasz do mądrzejszych czy ja wiem sam sobie odpowiedz!