Chińskie MRE

Więcej
3 lata 3 tygodni temu #31069 przez Bart_
Replied by Bart_ on topic Chińskie MRE
Przedstaw mi punkt w regulaminie zwalniający osoby z dokumentem o dysortografii ze stosowania się do p7 z działu III regulaminu.
Chcesz być taki poprawny to bądźmy. Regulamin nie przewiduje wyjątków więc się stosuj.

W dobie edytorów tekstu, słowników i wyręczającej nas na każdym kroku technologii zasłanianie się dysortografią to wymówka.

A aby nie było nie na temat to jeżeli już coś na kształt chińskich zupek to makaron pełnoziarnisty, razowy lub gryczany instant. Nie są najtańsze ale mogą być dobrym urozmaiceniem posiłków.

EDIT:
Po lekturze wątku: forum.preppersi.pl/forum2/foum/1876-moderatorzy-zmiany.html wiem już, że nie ma funkcji moderatora forum a jedynie moderatorzy grup regionalnych. Wobec tego proszę Cię o wskazanie jak się ma Twoje stwierdzenie:

fooky napisał: ...A kim jestem to sprawdź tutaj na obrazku. Podpowiem Ci - kolory mają znaczenie.

Załącznik moderator.png nie został znaleziony

...

do stanu faktycznego?
Jesteś moderatorem grupy terytorialnej a przypisujesz sobie coś innego? Czy może info, na które się powołuję jest nieaktualne i coś się pozmieniało od jego opublikowania?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• fooky
  • fooky Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Komercyjny
  • Komercyjny
  • Lepiej iść samemu, niż z tłumem w złym kierunku.
Więcej
2 lata 9 miesiąc temu #32270 przez fooky
Replied by fooky on topic Chińskie MRE
:blink: Dopiero teraz zauważyłem powyższy wpis...

Nie chce mi się na niego odpowiadać, bo sensu to nie ma.
Szkoda, że mod globalny tego nie usunął...

Nie mniej dla czystej zabawy dodam, że moderator grupy terytorialnej to nadal część zbioru "moderator".

Nie mniej wracając do głównego tematu.
MRE są ryzykowne, bo można się brzuszka dorobić.
Dopiero teraz wróciłem do swojej wagi sprzed testów :blush:
Więc dla zabawy lepiej się tym nie żywić siedząc na d w biurze.

A gdyby komuś przyszło to jeść siedząc w schronie, przy ograniczonej ruchliwości, to radzę porcje podzielić na mniejsze.

Lepiej iść samemu, niż z tłumem w złym kierunku.

Więcej
2 lata 9 miesiąc temu #32277 przez SŁAWEK
Replied by SŁAWEK on topic Chińskie MRE
O spokój proszę.