Wenezuela

Więcej
1 rok 1 tydzień temu - 1 rok 1 tydzień temu #35878 przez Sombra
Replied by Sombra on topic Wenezuela
.

Trzeba umieć żyć zgodnie z naturą.
Ostatnia1 rok 1 tydzień temu edycja: Sombra od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 1 tydzień temu #35879 przez Sombra
Tracisz poczucie pewności więc określasz jak to nazwałeś (dwóch piszących w każdym temacie o polityce i zawsze o "pisiorach")jako ludzi wciągajacych w swoje bagienko.Chyba nie wiesz w jakiej kategorii piszemy.Jak widzę dla Ciebie forum to jedna zbita masa pisząca jak popadnie, ale tu istnieją kategorie w których można zabierać głos.Temat w którym obecnie piszemy to kategoria zagrożenia (szeroki temat)i powinieneś wiedzieć że mogą się pojawić tematy zarówno z Polski jak i z zagranicy więc o co Ci chodzi ????No chyba o to ,że w ogóle jak śmiemy na" Twoim" forum wypowiadać się w tych kwestiach.Ja nie zauważyłem abym ja albo inzynier wypowiadał się o polityce w innych działach wiec zapraszam do okulisty.

Więcej
1 rok 1 tydzień temu #35885 przez Bart_
Replied by Bart_ on topic Wenezuela
Próba rozmowy z Tobą to jak granie z gołębiem w szachy. Ja wg zasad a Ty ogonem bierki zrzucasz.
Składu i ładu w Twoich wynurzeniach nie ma więc i nie ma się tym razem do czego odnieść.

P.S. Mam wrażenie, że już Ci to pisałem i zrozumienia nie było.

Z mojej strony dyskusji z Tobą koniec bo nie ma z kim i nie ma o czym. Trola karmić nie będę.

Więcej
1 rok 6 dni temu - 1 rok 6 dni temu #35888 przez Sombra
I vice versa nie osiągniemy porozumienia .A mało tego jeteś na pierwszej linii ,bo działasz już od 2017 roku a ja niedawno więc racje są dwie ale jestem w stanie udowodnić swoją rację mimo wszystko czego Twój umysł nie ogarnia bez urazy pozdrawiam!!!!!A co Wenezueli to Tramp i Putin będą winni wojny jak nigdy dotąd!!!!!!!!!!

Ostatnia1 rok 6 dni temu edycja: Sombra od.

Więcej
1 rok 6 dni temu #35894 przez Bart_
Replied by Bart_ on topic Wenezuela
Co mają do tego daty rejestracji?
W logicznej wypowiedzi wszystko ma być poukładane a Ty szatkujesz posty jak baba kapustę.

Ogarnij się i pisz logicznie i na temat.

Więcej
1 rok 4 dni temu #35897 przez Sombra
Logicznie to Ty szatkujesz to forum i robisz to z rozmysłem ciekawe dla czego ,ale i na to znajdę odpowiedź uwierz!!