Niemieckie przygotowania.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #24792 przez Pozyskiwacz
Co do agroturystyki , to coś się zaczyna ruszać w temacie - tzn.ostatnio widać wyraźny wzrost zainteresowania pobytem w Polsce.Obstawiam że to dlatego że nie bardzo jest gdzie wyjechać za granicę.

Druga sprawa, jak ktoś chce zacząć zarabiać na agroturystyce to z wyjątkiem kilku już dawno obsadzonych punktów-np. w pobliżu znanych szlaków pieszych itp. ciężko się utrzymać tylko z noclegów i jedzenia. Trzeba przyciągnąć gości jakąś specjalizacją , obojętnie czy to ziołolecznictwo, wyplatanie koszyków czy rajdy konne.
Dlatego , skoro goście i tak mają przyjeżdżać specjalnie do nas, a nie tylko dla okolicznych atrakcji, warto pomyśleć nad mniej znanymi miejscówkami. W południowo-wschodniej Polsce może to być Pogórze Przemyskie i Beskid Niski zamiast Bieszczadów. Tereny równie piękne, a dużo bardziej dzikie i odludne (zwłaszcza w sezonie), za to ceny nieruchomości niższe przynajmniej dwukrotnie jak nie więcej.
Żeby nie było że pisze teoretycznie , agroturystykę prowadziłem od 1992 do 2010 roku i nadal mam wielu znajomych zajmujących się tą działalnością.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #24824 przez Pawulon998
Działki na mazurach jak by ktoś był zainteresowany.Lasy jeziora zróżnicowanie terenu czegoż chcieć wiecej ;)

olx.pl/oferta/mazury-seksty-sniardwy-dzi...wy-CID3-ID7nzxR.html

Po więcej wiadomości jak by było trzeba proszę w prywatnych wiadomościach.

"...Twierdzą nam będzie każdy próg, tak nam dopomóż Bóg..."

• fooky
  • fooky Avatar
  • Wylogowany
  • Komercyjny
  • Komercyjny
  • Lepiej iść samemu, niż z tłumem w złym kierunku.
Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #26186 przez fooky
Replied by fooky on topic Niemieckie przygotowania.
Wracając do niemieckich przygotowań...

Coś więcej w Europie słychać na temat Detsche Bank'u?

Max Kolonko coś tam wspominał.
Ale jak już Stefan Molyneux się za to zabrał, to dla mnie wygląda to poważnie...

Lepiej iść samemu, niż z tłumem w złym kierunku.

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #26211 przez almethai
Replied by almethai on topic Niemieckie przygotowania.
w mainstreamowych mediach słychać tylko tematy zastępcze - im poważniej na świecie, tym bardziej tematy zastępcze absurdalne i "wpadające w ucho" - chrzczenie zmarłych płodów itp... Chętnie dowiem się co z DB ale do takich jak my pewnie info dojdzie dopiero po fakcie. Chyba najlepiej oglądać czy ktoś z dużych ryb na giełdzie nie robi nerwowych ruchów w akcjach DB.

Always look on the bright side of life...

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #28614 przez Ars
Replied by Ars on topic Niemieckie przygotowania.

"Ziemia jest twoim okrętem, nie siedzibą."
- Augustyn z Hippony

Więcej gęsi niż łabędzi
Więcej głupców niż mędrców
Po świecie kroczy

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #28617 przez bigdady69
Replied by bigdady69 on topic Niemieckie przygotowania.
artykuł spoko ale ,myślę że to kolejna propaganda i wojna informacyjna ,dla czego? a no dla tego że Niemcy odzyskuja swoje złoto od Francuzów i USA w końcu ,a Rosja ma tyle terenu że sama nie wie ile ma i tyle mają kopalń złota że to chyba normalne że sobie gromadzi te złoto ,bo dla czego nie ,a tu niektórzy pomyślą że szykują się do wojny czy coś , obym się nie mylił ale ekspertem nie jestem

Panie Boże chroń mnie przed manipulantami i przed ludźmi którzy nie maja własnego rozumu...
"Kto po moją głowę przychodzi, ten i swoją przynosi..."