Jak nie dać się wytropić w lesie

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #12252 przez Mojżesz
Przede wszystkim musisz uwzględnić charakterystykę terenu, w którym Masz zamiar zgubić łowczego. Następnie warunki atmosferyczne, wiatr. Jeśli chodzi o ludzi to powinieneś postarać się zrobić wszystko, żeby z upływem czasu to łowczy stał się zwierzyną. A zwierzęta, to zgadzam się z Pitbearem, że tzw. pętlowanie jest na prawdę skuteczne.

Who dares, wins...
The following user(s) said Thank You: SARA

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #16150 przez SARA
Kraver - mądre rady , dobrze zapoznać się z nimi - w razie zagrożenia coś w głowie zostanie i można z nich korzystać. Z szybkim bieganiem w obciążeniu ( pełen plecak ) mam problem ale ze strachu pewnie wyglądało by to inaczej.Mam świetne buty "HAIX" otrzymałam w prezencie i dbam o nie jak o własne dziecko !Wiem,że w nich dała bym radę pokonać wiele kilometrów bez względu na teren i porę roku.

• kraver
  • Gość
  • Gość
4 lata 3 miesiąc temu #16160 przez kraver
Replied by kraver on topic Jak nie dać się wytropić w lesie
HAIXy wymiatają :) nie do zdarcia :)

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #16198 przez Pitbear
XAIX jest super mam 3 pary i wszystkie są zajefajne , moja żona również po raz pierwszy pokochała buty bez obcasów - właśnie XAIX :-)

"Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad.Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik wyborów."