Sklep www.e-luk.pl

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #11789 przez MlodyMX
Sklep www.e-luk.pl was created by MlodyMX
Polecam ten sklep , mają sporo ciekawego towaru i sporo na półkach . Łuki dobrych marek i akcesoria , noże itp.
www.e-luk.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #11791 przez dax
Replied by dax on topic Sklep www.e-luk.pl

MlodyMX napisał: Polecam ten sklep , mają sporo ciekawego towaru i sporo na półkach . Łuki dobrych marek i akcesoria , noże itp.
www.e-luk.pl

Sklep spoko zdaża mi się robic tam zakupy pomijając nawet stronę tylko emailowo. Myślę ze część łuczników robi tam zakupy

• BowHunter
  • Gość
  • Gość
6 lata 2 miesiąc temu #11793 przez BowHunter
Replied by BowHunter on topic Sklep www.e-luk.pl
No asortyment jest nie powiem, acz kol wiek kiedyś dzwoniłem do gościa odnośnie porady sprzętu, do interesującego mnie zagadnienia, które chciałem zakupić właśnie u nich. I kiedy wytłumaczyłem mu o co mi chodzi, dokładnie opisałem co chciałbym zakupić i zadałem pytanie, to łepek pokierował mnie bym może sprawdził na forach, ponieważ on nie ma takowej wiedzy. Zdziwiło mnie to, że ktoś kto handluje sprzętem łuczniczym, nie zna zagadnień z nim związanych. No ale w dzisiejszych czasach mamy tak coraz częściej...

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #11828 przez MlodyMX
Replied by MlodyMX on topic Sklep www.e-luk.pl
No faktycznie to dziwnie, mnie też obsługiwał taki młody chłopak niewiele starszy odemnie ale szybko sprawnie i nienagannie, Bow Hunter poprostu zagiąłeś ich swoim pytaniem :silly: