Czołg...jaki jest każdy widzi...

• fooky
  • fooky Avatar
  • Wylogowany
  • Komercyjny
  • Komercyjny
  • Lepiej iść samemu, niż z tłumem w złym kierunku.
Więcej
2 lata 6 miesiąc temu #31888 przez fooky
Spokojnie.

Zdaje się, że myślą prewodnią jest zaznajomienię się ze sposobami unikania wykrycia przy pomocy termowizji.
Obecnie byle drona można w to wyposażyć, także czemu ten wątek miałby być absurdalny?

Lepiej iść samemu, niż z tłumem w złym kierunku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 6 miesiąc temu #31891 przez Bartek.prv
Paulo:
Nawiązując choćby do Twojego motto:
'Niewielu jest przygotowanych do walki, większość jest przygotowana na to że będą walczyć inni"
To uważam,że tematy dotyczące ostrzenia scyzoryków, budowy schronień - są już na tym forum bardzo dokładnie omówione.
A tutaj proszę - zaraz za granicą Polski całymi stadami jeżdżą czołgi na ćwiczeniach "Zapad" i trenują wjazd pod "mój bunkier" !!!
Zadając pytanie przy rozpoczęciu tematu - starałem się dowiedzieć od fachowca o czymś więcej.
Sam miałem do czynienia z kamerami termowizyjnymi, noktowizorem i wiem, że w ręku obcego - to niebezpieczne i już powszechne narzędzie. Nie chcę po wybudowaniu schronienia - dać się w nim namierzyć, a jak już to chcę wiedzieć czy mam szanse...jakiekolwiek szanse...
Na razie Fooky podrzucił ciekawy pomysł: pokazać środkowy palec...
Ale może np. wykopanie rowu coś pomoże???
Póki co...idę zapalić :)
Pozdro!

Po sygnale alarmowym - najpierw uciekam, później zastanawiam się co to było!

Więcej
2 lata 6 miesiąc temu #31892 przez Paulo
jak tu wejdą ruscy to ich czołgi będą na samym końcu naszych problemów.
na miejscu prrepersa bardziej niż specjalistycznych kamer na podczerwień i noktowizji obawiałbym się wyszkolonego psa.Taki wywącha i pod ziemią.

Niewielu jest przygotowanych do walki, większość jest przygotowana na to że będą walczyć inni.
Sun Tzu – Sztuka Wojny

Więcej
2 lata 6 miesiąc temu #31893 przez Preppersi Południe
Zgadzam się z kolegą Bartkiem
Forum jest po to ażeby zadawać pytania nawet jeżeli są abstrakcyjne bo może ktoś z tej abstrakcji wyciągnie jakieś wnioski które będą mu pasowały

Kiedyś na lini maginota stawiali betonowe zapory o stożkowym kształcie także Bartek to też jest jakaś alternatywa

Więcej
2 lata 6 miesiąc temu #31894 przez Paulo
jasne bicie piany zawsze na propsie;)
bo może ktoś robi bezy;)

Niewielu jest przygotowanych do walki, większość jest przygotowana na to że będą walczyć inni.
Sun Tzu – Sztuka Wojny

Więcej
2 lata 6 miesiąc temu #31895 przez Preppersi Południe
Uwielbiam bezy :) gorzej z biciem piany ;)