× Publikujemy tutaj posty związane tylko i wyłacznie z działaniem forum i strony.

Zaczątek forum!

Więcej
8 miesiąc 3 tygodni temu #36028 przez Sombra
Zaczątek forum! was created by Sombra
Opiszę to z mojej perspektywy!W 2012 pewna grupa zapaleńców postanowiła zapoczątkować pierwszą w Polsce organizację ludzi przetrwania.Tak narodził się PPN czyli Polisz Preppers Network organizacja na zasadach amerykańskich ale polskim podłożu.Ludzi przybywało bo każdy chciał należeć do najbardziej rozwijającej się organizacji przetrwaniowej w Polsce!!!Pomińmy sielankę i zacznijmy od 2015" chociaż niesnaski zaczęły sie już w 2014"wtedy zaczął się rozpad tego forum i trwa do dzisiaj bo pewne nierozumne osoby nie potrafią zrozumieć że to forum jest dla społeczności potrzebne mimo zawirowań nie spowodowanych przez nich.Śmigam teraz ze swoim zdaniem do "ojców założycieli"oddajcie nam nasze forum .Liczę na inteligencję założycieli i chęć aktywowania dobrego imienia PPN.Niech wreszcie to będzie PPN i basta!!!!!!!!!!!!!Macie inne zdanie, zablokować to forum bo dalej to nie będzie funkcjonować a przejdę w reakcję obronną i spytam kto chce zamknięcia tego forum!Osobiście zastrzegam sobie takie kroki i czołowi działacze z lat 14 również więc właściciele trzeba ulac pracy większości !Jak macie inne zdanie to porażka.

Trzeba umieć żyć zgodnie z naturą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 miesiąc 2 tygodni temu #36064 przez Chemik
Replied by Chemik on topic Zaczątek forum!
Witam Sambra - z dobrych czasów tego forum nie kojarzę ciebie :(, a ni ze złych dawno mnie tu nie było.
Mnie osobiście nie interesują niesnaski niektórych, z NAS co rozwaliło forum lecz najprostsza i najprymitywniejsza opcja - wygląd jego w starej szacie graficznej było to forum 100 razy czytelniejsze.
Sam brałem czynny udział w jego życiu lecz ...

Jak coś to można porozmawiać na spokojnie i poszukać opcji "aktywniejszego" forum tu dzież form kontaktu.

Pozdrawiam
Marcin

"Błogosławiony Pan - Opoka moja,
On moje ręce zaprawia do walki,
moje palce do wojny."

SMS "RYŚ" - Chemik

Więcej
6 miesiąc 1 tydzień temu - 6 miesiąc 1 tydzień temu #36065 przez Sombra
Replied by Sombra on topic Zaczątek forum!
Chemiku wiem kim jesteś.Wiem ze złożyłeś fajną grupę ludzi i działacie w kwestii prepperingu tylko PPN się skompromitował i jego działanie na dzień dzisiejszy to tak na prawdę działanie w ciemności bez zwiadowcy a to zabójcza misja.Co mam Ci powiedzieć !!!!!Przeczytałem całe forum od deski do deski i nie mam dobrych wiadomości.Rozmawiałem z wieloma ludż z tego forum i jest jedno stwierdzenie cytat "Administrator rozwalił to forum na swoje życzenie"koniec cytatu.Pozdrawiam.Staram się to reaktywować ale dostaję wiele negacji i niezbyt dobrych słów mimo to mnie nie zraża i brnę dalej .To się musi skończyć i w końcu PPN odzyska swoją markę,takie jest moje zadanie a zadanie trzeba wykonać.Pozdrawiam.

Trzeba umieć żyć zgodnie z naturą.
Ostatnia6 miesiąc 1 tydzień temu edycja: Sombra od.