× Publikujemy tutaj posty związane tylko i wyłacznie z działaniem forum i strony.

Prowokacja!!!

Więcej
1 miesiąc 1 tydzień temu #36037 przez Sombra
Replied by Sombra on topic Prowokacja!!!
Tymi transformacjami to się chwalisz czy żalisz potomku niczego bo jak dotąd nie napisałeś niczego konkretnego oprócz krytyki .To taki trol bezzałogowy jeden a nasmrodzi za wielu na całym forum i trudno po nim posprzątać .Jak takie coś może funkcjonować .Mamy już tylu krytykant, że jeden w tą czy w tamtą nie robi różnicy .

Trzeba umieć żyć zgodnie z naturą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 miesiąc 1 tydzień temu #36038 przez Sombra
Ty masz klasę????Chyba poniżej 3 bo krytyka to najniższa klasa jaka znam.Ja coś robię a ty tylko krytyka i krytyka .Takich fajańsierzy już dawno nie widziałem.Już ci mówiłem jesteś persona non grata no ale debil tego nie może zrozumieć za mały.

Więcej
1 miesiąc 1 tydzień temu - 1 miesiąc 1 tydzień temu #36039 przez Bart_
Replied by Bart_ on topic Prowokacja!!!

Sombra napisał: Mamy już tylu krytykant

Krytykantów. Dopełniacz liczby mnogiej.
Nie wiem gdzie kończyłeś kurs języka polskiego ale słabo Ci szło skoro nie nauczyli odmieniać.

Sombra napisał: Mamy

Pisząc MY masz na myśli siebie i kogoś jeszcze?
Czy może Twoja wrodzona skromność nakazuje Ci tak tytułować samego siebie?

Nabieram podejrzeń czy nie rozmawiam ze sztuczną inteligencją. Człowiek może swoje dzieło tak spaprać, ale żeby Stwórca? Niepodobna.
Ostatnia1 miesiąc 1 tydzień temu edycja: Bart_ od.

Więcej
1 miesiąc 1 tydzień temu #36040 przez Sombra
Ja się z tobą pobawię .Czytaj ze zrozumieniem moje posty bo widzę ,że cię poniosły emocje ale tak bywa kiedy grunt pali się pod nogami.I ten dopełniacz jest w jak najlepszej formie przeczytaj nijaki jeszcze raz a zrozumiesz no jak nie to twoja strata(z małej bo nie szanuję takiego kogoś jak nie pisze postów tylko krytykuje)ja ciebie uczyć nie będę.