× Publikujemy tutaj posty związane tylko i wyłacznie z działaniem forum i strony.

Zawziętość wobec niemocy

Więcej
4 miesiąc 2 tygodni temu #35990 przez Bart_
Replied by Bart_ on topic Zawziętość wobec niemocy
@PAKO, już Ci pisałem. Nie napędzaj trolla swoim pisaniem. Nie napisał nic merytorycznego a jedynie próbuje wskrzesić trupa (w około rok po upadku forum). Wszystkich, którzy mają odmienny pogląd obrzuca inwektywami, pisze sam ze sobą i wmawia innym czego nie powiedzieli.

Swoją drogą to dr Freud miałby ciekawy materiał do badań, jakby takiego pacjenta dostał "na wyłączność".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 miesiąc 2 tygodni temu - 4 miesiąc 2 tygodni temu #35991 przez Sombra
Replied by Sombra on topic Zawziętość wobec niemocy
Jedna rzecz,ten destruktor od początku chciał zniszczyć to forum i teraz dał upust swojej frustracji (mały człowieku)chciałeś to zniszczyć i na dodatek pisząc że rok temu forum upadło???Powiem tak ,zapędziłeś się w swoich planach bo nie myślałeś że taki SOMBRA może pokrzyżować tobie pajacu plany.Co w/g ciebie nie powinno to już funkcjonować a jakiś jak to nazwałeś (psychiczny)dalej chce to wskrzesić i stara się aby to funkcjonowało .Bo powiem tobie destruktorze to najlepsze forum jakie w Polsce funkcjonuje i taki destruktor jak Bart_jako ty tego nie zmieni dla mnie już ciebie nie ma na tym forum zresztą już od dawna.Dziwię się ,że PITBEAR ciebie jeszcze nie zniszczył a szkoda.Pogadam z gościem bo kiedyś powiedziałeś ,że nie czas aby oddzwonić na jego pisanie czyli czujesz się wyższym jak właściciel tego forum ?Tzn. ze jesteś jego współwłaścicielem i tu cię boli ,ale to nie moja broszka więc mnie w to nie mieszajcie !Forum jest dla całego grona forumowiczów chyba że zostanie zlikwidowane a to już decyzja władz więc proszę o wiadomość dla całego forum czy istniejemy czy nas już nie ma a walki o władzę nie powinny tyczyć forumowiczów ale skoro tak wyszło to powiedzcie jak to się ma.Pozdrawiam i czekam na odpowiedź na stronach forum bo dzięki wam to forum się załamało!

Trzeba umieć żyć zgodnie z naturą.
Ostatnia4 miesiąc 2 tygodni temu edycja: Sombra od.

Więcej
4 miesiąc 2 tygodni temu - 4 miesiąc 2 tygodni temu #35992 przez Sombra
.Ten palec kiedyś ci uschnie!

Ostatnia4 miesiąc 2 tygodni temu edycja: Sombra od.

Więcej
4 miesiąc 1 tydzień temu #36000 przez Sombra
Takich gości zjadam na śniadanie jak Ty ale skoro dałeś dupy na forum to cierp!!!!!Ja jestem normalnym facetem może trochę napakowanym ale normalnym gościem z wiedzy i innych podajników dla zrównoważonych.