× Publikujemy tutaj posty związane tylko i wyłacznie z działaniem forum i strony.

Zawziętość wobec niemocy

Więcej
2 tygodni 2 dni temu #35982 przez Sombra
Pewni ludzie nie potrafią zrozumieć ,że nikt ich nie potrzebuje i starają się zdeklasować innych swoimi destrukcyjnymi formami interwencji .Może to działać na ludzi małej wiary i na to liczą ,ale to forum to ludzie wielkiej wiary i walki o swoje forum i mam nadzieję ,że tak dalej będzie wiec destruktorom mówimy dość !!!!!!!To forum w końcu musi być forum ludzi chcących uczyć się przetrwania a nie walki z paczłorkami władzy.Jeżeli tak nie będzie to należy zamknąć to forum dla ludzi typu Bart_.

Trzeba umieć żyć zgodnie z naturą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 tygodni 2 dni temu #35983 przez PAKO
Replied by PAKO on topic Zawziętość wobec niemocy
Pewni ludzie nie potrafią zrozumieć ,że nikt ich nie potrzebuje i starają się zdeklasować innych swoimi destrukcyjnymi formami interwencji .
Zastanowiłeś się czy Ty czasem o sobie nie piszesz . Skoro jesteś jedyną osobą która na forum ciągle coś znajduje nie taktowne , co by było zgodne z twoją teorią .
Pomyśl trochę nad tym co robisz i czemu są takie reakcje na forum że każdy omija je szerokim łukiem .
Posłuchaj czasami jak ludzie chcą Tobie pomóc.
Koniec tematu . Pozdrawiam .
The following user(s) said Thank You: Sombra

Więcej
2 tygodni 2 dni temu #35986 przez Sombra
Replied by Sombra on topic Zawziętość wobec niemocy
PAKO ja wiem ,że nieraz przekraczam normy ale co to znaczy nie taktowne to znaczy jakie ?Te które ty nie akceptujesz czy te które nie akceptuje reszta bo tego nie widzę ,no chyba że jesteś z Pewnym gościem który tu nie pasuje a niebawem pokarzę dlaczego tu nie pasuje więc o co chodzi powiedz szczerze o mnie czy o forum bo to dwie różne rzeczy.Pozdrawiam

Więcej
2 tygodni 2 dni temu - 2 tygodni 2 dni temu #35987 przez Sombra
Kto taki chce mi pomóc ,no chyba nie TY bo tacy nie istnieją.A poza tym jakim jesteś kolegą chyba z zaświatów bo jak na dzień dzisiejszy to nic nie znaczysz mając na uwadze całe forum takie moje spostrzeżenie.:) :)

Ostatnia2 tygodni 2 dni temu edycja: Sombra od.

Więcej
2 tygodni 2 dni temu #35988 przez Sombra
Daj sobie spokój i się usuń albo zniknij się w supermarkecie super posada,

Więcej
2 tygodni 2 dni temu #35989 przez PAKO
Replied by PAKO on topic Zawziętość wobec niemocy
Daj sobie spokój i się usuń albo zniknij się w supermarkecie super posada,
To już składaj papiery bo ci trochę zajmie czasu . Tam trzeba przejść badania psychologiczne .
A sam wiesz że możesz mieć problem z zdaniem . Co za pop,,,,,,,,,,,,,,,,,, d..................... .