× Publikujemy tutaj posty związane tylko i wyłacznie z działaniem forum i strony.

Pędy sosny

Więcej
1 miesiąc 3 tygodni temu #35955 przez Sombra
Replied by Sombra on topic Pędy sosny
PAKO wybieram się własnie w przedłużone wolne majowe więc napiszę i wyślę zdjęcia z wyprawy oraz z działania dla uzyskania czegoś dobrego czym jest syrop z sosny ale też i nalewka (chociaż większość źle to robi)jak ją trzeba dobrze zrobić podam pod warunkiem że pędy będą odpowiedniej długości.Do usłyszenia.

Trzeba umieć żyć zgodnie z naturą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 miesiąc 3 tygodni temu #35963 przez PAKO
Replied by PAKO on topic Pędy sosny
Czekam na relację . Pozdrawiam

Więcej
1 miesiąc 2 tygodni temu - 1 miesiąc 2 tygodni temu #35973 przez Sombra
.Człowiek z "zachwianiem społecznym "jak mnie określiłeś w swoim poście ;bo tak napisałeś dzisiaj nie napisze, ale za pięć dni może tak!!!!

Ostatnia1 miesiąc 2 tygodni temu edycja: Sombra od.

Więcej
1 miesiąc 6 dni temu #36001 przez Pietrow
Replied by Pietrow on topic Pędy sosny

Sombra napisał: napiszę i wyślę zdjęcia z wyprawy oraz z działania dla uzyskania czegoś dobrego czym jest syrop z sosny ale też i nalewka (chociaż większość źle to robi)jak ją trzeba dobrze zrobić podam pod warunkiem że pędy będą odpowiedniej długości..

Odswiezam. Moze napiszesz cos uzytecznego. Chyba, ze pedy nie byly odpowiedniej dlugosci.

Nie musze wygrac. Wystarczy, jesli nie przegram.

Więcej
1 miesiąc 3 dni temu - 1 miesiąc 3 dni temu #36002 przez Sombra
HaHa pędy miały odpowiednią długość .A to zdjęcia po obróbce wstępnej czyli słoikowaniu potem reszta !Ale to 3 tygodnie więc cierpliwości!Słuchajcie nie mogę dołączyć zdjęć.Zmniejszałem, zwiększałam nic nie daje o co chodzi !!!!Ten program chyba nie tak działa jak Kolega Pietrow by sobie życzył mimo moich starań.Jak masz jakiś knyf na to kolego Pietrow daj znać bo cały czas wyskakuje brak edytowania zdjęć.Pozdrawiam.

Ostatnia1 miesiąc 3 dni temu edycja: Sombra od. Powód: Brak możliwości dołączania zdjęć!!!

Więcej
1 miesiąc 2 dni temu #36003 przez Pietrow
Replied by Pietrow on topic Pędy sosny
Wartosc informacyjna zdjec jest moim zdaniem znikoma. Za informacje uzyteczna uwazam przepisy na wykonanie produktow na bazie pedow sosny oraz wyjasnienie co wiekszosc ludzi robi zle przygotowujac takie produkty (nawiazuje do jednego z Twoich poprzednich postow).

Nie musze wygrac. Wystarczy, jesli nie przegram.