Plecak ok 60L

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #23703 przez bigdady69
Replied by bigdady69 on topic Plecak ok 60L
ja mam taki ,zabrałem go ze sobą z woja ,jest bardzo wygodny ,i pojemny ,ale cena widzę też ładna
allegro.pl/plecak-wojskowy-zasobnik-piec...mon-i6065693446.html

Panie Boże chroń mnie przed manipulantami i przed ludźmi którzy nie maja własnego rozumu...
"Kto po moją głowę przychodzi, ten i swoją przynosi..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu - 4 lata 1 miesiąc temu #23704 przez patry2k
Replied by patry2k on topic Plecak ok 60L
Ten plecak Bundeswehry, który podał Simon jest ciekawy. Podobno nosi się go niezbyt wygodnie, ale nie do zajechania. Trzeba uważać, żeby był to właśnie oryginał, a nie podróbka mil-tec lub coś podobnego. Z tym szkopem, pewien Polak przejechał stopem z Wrocławia aż do Magadanu z 200 zł w kieszeni, czyli dla niewymagających musi być niezły :) A jakby ktoś chciał zobaczyć coś o tym chłopaku, to zwie się Michał Pater. - na youtubie "autostopem na kołymę" :)

bigdady69 - te plecaki z demobilu za 150-300 zł nie czasem biją na głowę te kolorowe sklepowe badziewia nawet po 600+. Te plecaki może nie wyglądają modnie, ale są nie do zdarcia. A to chyba najbardziej się liczy, czyli: wytrzymałość, funkcjonalność i pewność, że w każdych warunkach można na niego liczyć i tu nie potrzeba paragonu i gwarancji na 2 lata, bo farbka wyblaknie. ;)

Ty bądź gotowy choć w połowie tak jak oni.
Znaj okolicę, nigdy nie daj się zaskoczyć.
Gadaj z kumplami co robić w razie gdyby.
Lepiej dobrze się naszykuj, bo zło nie umiera nigdy.
Ostatnia4 lata 1 miesiąc temu edycja: patry2k od.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #23707 przez bigdady69
ten mój dostałem w woju z magazynu po kimś bo widać było jakieś ślady użytkowania więc tylko o nim mogę coś powiedzieć bo go nosiłem i noszę nadal nawet miałem go kilka razy zapakowanego na full i przyznam że bardzo wygodny mam go od 2007 roku ,nie przemókł mi nigdy a i kolorów nie stracił od tamtej pory ,trochę się przybrudził ale to nie przeszkadza ,gdziekolwiek jadę na kilka dni zawsze go zabieram i nie wyobrażam sobie bez niego jechać te co Simon ci pokazał są bardzo fajne ,wiadomo że wybór należy do ciebie ;)

Panie Boże chroń mnie przed manipulantami i przed ludźmi którzy nie maja własnego rozumu...

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #23709 przez patry2k
Replied by patry2k on topic Plecak ok 60L
Z tym kolorem to pisałem z przymrużeniem oka. Jeśli stawiamy na plecak wojskowy to raczej nie zwracamy uwagi na takie szczegóły, ale ogólnie na kolor tylko kamuflażu. Miałem bardziej na myśli to, że nie kupujesz xxx plecaka za xxx zł żeby szpanować, tylko taki, który spełni swoje zadanie i Twoje wymagania- a plecaki z demobilu takie właśnie są. Ja akurat trafiłem za jeszcze mniejsze pieniądze, więc go wziąłem. Gdybym nie trafił, to wziąłbym Bundeswehry ;)

Ty bądź gotowy choć w połowie tak jak oni.
Znaj okolicę, nigdy nie daj się zaskoczyć.
Gadaj z kumplami co robić w razie gdyby.
Lepiej dobrze się naszykuj, bo zło nie umiera nigdy.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #23711 przez bigdady69
no i super ja swój dostałem i mi przypasował a wiadomo darowanemu koniowi... a w takim kamuflażu bo miał być na piaski pustyni ,widziałem że mieli i w normalnym kamuflażu ale ja miałem dostać ten ,a wolał bym ten tak zwany woodland a nie coyote ,a już go nosiłeś? jak tak to napisz coś jak się sprawuje

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #23726 przez Simon
Replied by Simon on topic Plecak ok 60L
a ze tak dorzuce swoje 3 grosze, to też mi ten od big dady'ego chodzi po głowie.
generalnie jak już bede sie zabierał do kupno dużego to własnie a AW bede szukał, bo te z demobilu nie do zajechania
mam zwykły Polski zasobnik, jedyny brak to osobne komory żeby np nic nie dzowniło, (wiem wiem kwestia poukładania :))ale poza tym bardzo fajny, napakować można konkretnie i dobrze sie w nim chodzi nawet niekrótkie dystanse
pozdrawiam
S