Plecak ok 60L

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu - 3 lata 5 miesiąc temu #28606 przez Orland
Replied by Orland on topic Plecak ok 60L
Mam go 2 lata i w szafie nie leży. Z racji charakteru pracy zawsze zapakowany i pod ręką. Weekendy w borach tucholskich (cały rok- nocka w mrozie też robi :), wyjazdy czy też przygoda życia wyjazd do czarnobyla zaliczone. Zbiera dobre recenzje Jakkolwiek żeby być obiektywnym mam też torbę Mil-teca Aviator i tutaj szczerze mam obiekcję.

Załącznik nnb.jpg nie został znaleziony

Zorganizowana super ale po roku trochę się sypie.Użytkowana codziennie do pracy. Ramiączka przy opcji plecak nie wytrzymały 8kg i po chwyceniu się po prostu odpruło. podobnie jeden z zamków. Myślę że Plecak Assalut 36l po prostu im się udał i dlatego warto polecić za rozsądne pieniądze ale nie jestem też fanatykiem marki.
Załączniki:
Ostatnia3 lata 5 miesiąc temu edycja: Orland od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #28630 przez Ranger
Replied by Ranger on topic Plecak ok 60L
O widzisz...to cieszę się,że odgrzałem temat. No porównanie z torbą jest idealne - dwie skrajności jednej firmy - dobry i zły wyrób.
A masz jakieś dane z jakiego materiału jest zrobiony ów plecak?

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #28636 przez Orland
Replied by Orland on topic Plecak ok 60L
Według specyfikacji- Materiały: Nylon z powłoką PU, pianka EVA. Powłoka PU jest od wewnętrznej strony komór na powierzchniach na zewnątrz narażonych a deszcz. Pianka rzecz jasna na szelkach i plecach. Na plecach jest też komora na hydropak w której zazwyczaj jednak mam jakieś magazyny na podróż ale wiem że mieści się również składana karimata BW.
The following user(s) said Thank You: Ranger