Awaria sieci a manewry ZAPAD

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu #31928 przez patry2k
www.lublin112.pl/duz-a-awari-a-sieci-kom...e-nigdzie-dodzwonic/
Awaria sieci komórkowej akurat wtedy gdy na wschodzie prowadzone są manewry wojskowe... Przypadek? ;)

Ty bądź gotowy choć w połowie tak jak oni.
Znaj okolicę, nigdy nie daj się zaskoczyć.
Gadaj z kumplami co robić w razie gdyby.
Lepiej dobrze się naszykuj, bo zło nie umiera nigdy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu #31929 przez INEX
Replied by INEX on topic Awaria sieci a manewry ZAPAD
wczoraj w zachodniopomorskim przez kilka godzin około południowych leżał Orange. Akurat pracowałem w terenie, w pewnym momencie zaczęły wyć syreny, patrze na godzinę i przy okazji widzę że nie ma sieci no i sobie myślę:" no kuźwa fajnie.. czyżby się coś zaczęło a ja odcięty od świata?" :)

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu #31931 przez softnet
Kilka tygodni temu też była awaria Orange'a. Telefony w tej sieci nie działały w całym kraju. Teraz mamy (podobno) to samo. To bardziej przypomina jakiś problem z ich systemem informatycznym. To raz.

Dwa - gdyby miałoby dojść do ewentualnego ataku, to agresor próbowałby wyłączyć wszystkie sieci telefoniczne w kraju. Jednorazowo lub stopniowo.

Poczekajmy kilka- kilkanaście godzin, góra dni aż padnie kolejna sieć. Jeśli tak się stanie, to mamy powody do obaw. Jeżeli jednak nic takiego nie będzie miało miejsca i sieć Orange będzie działać bez zakłóceń tzn., że Orange ma problem z systemem informatycznym odpowiedzialnym za działanie ich sieci teleinformatycznej.

P.S. Na downdetector.pl/status/orange widzę, że problem już został rozwiązany.

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu #31934 przez Goofy
Replied by Goofy on topic Awaria sieci a manewry ZAPAD

INEX napisał: wczoraj w zachodniopomorskim przez kilka godzin około południowych leżał Orange. Akurat pracowałem w terenie, w pewnym momencie zaczęły wyć syreny, patrze na godzinę i przy okazji widzę że nie ma sieci no i sobie myślę:" no kuźwa fajnie.. czyżby się coś zaczęło a ja odcięty od świata?" :)

Na szczęście u nas jeszcze Czesi nas łapią więc jak co to u mnie będzie działać :)

Siłą WILKA nie są kły,szybkość czy też zręczność
Siłą WILKA jest jedność Watahy