Fajna apka do lokalizacji.

• fooky
  • fooky Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Komercyjny
  • Komercyjny
  • Lepiej iść samemu, niż z tłumem w złym kierunku.
Więcej
5 lata 9 miesiąc temu - 5 lata 9 miesiąc temu #16777 przez fooky
Nie wiem czy znacie, ale w Chinach baaaaardzo to jest popularne.

WeCHat (istnieje też w wersji international co oznacza tyle, że jest po angielsku) - do pobrania za darmo!

1. Odpowiednik Fejsa - umożliwia twozrenie postów i komentarzy (przekazywanie informacji, zdjęć (map?))
2. Można przekazywać prywatne wiadomości głosowe (nie trzeba klikać w telefon zmarzniętymi paluchami lub kikutami po ich urwaniu granatem)
3. Można tworzyc grupy np. "Preppersi" i wrzucać wiadomosci dla grupy.
4. W razie "W" czy zgubienia w górach, można pokazać wybranej osobie, bądź grupie swoją lokalizację w czasie rzeczywistym. Oznacza to tyle, że jeśli jestem w ruchu, na mapie pokazuje się moja aktualna pozycja.
Funkcja ta może działać w 2 strony. Tj. Szukasz się z kimś, pokazujecie sobie na wzajem swoje pozycje, które obaj na bieżąco widzicie na telefonach.

W ten sposób znajduję się z Chińczykami w punktach miasta, których ni w ząb nie znam i nie wiem jak komuś wytłumaczyc gdzie jestem.

I ta właśnie funkcja jest genialna. Wyobraźmy sobie, jakaś katastrofę, czy wakacje z dala od domu i konieczność odnalezienia się w chaosie z żoną, dzieckiem, czy z innym prepppersem...

Zna ktoś ew. inne apki z taką funkcjonalnością?

Lepiej iść samemu, niż z tłumem w złym kierunku.
Ostatnia5 lata 9 miesiąc temu edycja: fooky od.
The following user(s) said Thank You: Tytus

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• bigdady69
  • Gość
  • Gość
5 lata 9 miesiąc temu #16778 przez bigdady69
Replied by bigdady69 on topic Fajna apka do lokalizacji.
Napewno to jest bardzo fajne ,ale ja mam stary telefon :blush:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.