Narzędzia

• fooky
  • fooky Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Komercyjny
  • Komercyjny
  • Lepiej iść samemu, niż z tłumem w złym kierunku.
Więcej
3 lata 3 miesiąc temu #29658 przez fooky
Replied by fooky on topic Narzędzia
Kilka dni temu musiałem rozkręcić skuter elektryczny i okazało się, że niczym, co posiadam nie mogłem dojść do przekletej śrubki pod siedzeniem. Bo np łapa z leatherman'em się tam nie mieściła.
Niestety to był jedyny sposób by dostać się do złączki na kablu, która z jakiejś przyczyny się rozłączyła i unieruchomiła pojazd... trzeba było skorzystać z pomocy warsztatu. :angry:

Zniesmaczony tym traumatycznym przeżyciem, przeszukałem net i znalazłem idealne rozwiązanie:

Załącznik WP_20170426_13_06_21_Pro1.jpg nie został znaleziony

Załącznik WP_20170426_13_09_21_Pro1.jpg nie został znaleziony

Fajne jest to, że narzędzie jest mikroskopijne, więc i można wsadzic w ciasne zakamarki i dorzucić do EDC.
W ofercie były też 4 krotnie tańsze narzędzia jednak nie były tak płaskie, lub miały kańciaste krawedzie, a mi zależało na tym by bezpiecznie przenosić to w organizerze.

I tak zamiast równowarości 10-12 zł, zapłaciłem ~40.
Ale towar niby markowy - jest szansa, że prędzej zgubię niż zepsuję.

Porażką jednak jest zestaw bitów.

Załącznik WP_20170426_13_09_38_Pro1.jpg nie został znaleziony

No może dla rowerzysty spoko.
Ale mi tutaj zdecydowanie brakuje śrubokręta krzyżowego.
Także płaski i krzyżowy do EDC, a reszta + może jakieś podstawowe nasadowe, gdzieś w plecaku... żeby można było np klemy akumulatora poluzować bez orania ich multitoolem.

Dorzucili do tego tez fajne pudelko, ale nijak mi do organizera nie pasuje.
Wedruje więc do plecaka jako magazyn bitow.
Ew można w oparciu o nie spróbowac zbudowac jakis zestaw survivalowy, czy zestaw wedkarski. Pudełko jest wodoszczelne, z grubego sztywnego plastiku. Idealne na spławiki :)
Nie zmarnuje sie.

Załącznik WP_20170426_13_10_54_Pro1.jpg nie został znaleziony

Załącznik WP_20170426_13_13_14_Pro1.jpg nie został znaleziony

Lepiej iść samemu, niż z tłumem w złym kierunku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.