Kosmetyki do BOB'a lub na biwak...

Więcej
1 miesiąc 4 tygodni temu #35872 przez Sombra
Pietrow z tego co wiem szare mydło używane jest od co najmniej stu lat ale cieszy fakt że ludzie odkrywają je na nowo jako coś superanckiego super!!!Jak piszesz dzieci wychowywane w naturze nie chorują ,natomiast reszta sterylizowana przez rodziców no niestety ale musi chorować bo brak przeciwciał!Pozdrawiam!

Trzeba umieć żyć zgodnie z naturą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 miesiąc 4 tygodni temu #35876 przez Bart_
Co prawda nie w BOBie ale w plecaku jeżdżącym ze mną wszędzie używam z kosmetyków płynu alcoman (63% propanolu) i chusteczek cleanic. Dodatkowo saszetki żelu 3w1 ziaja + paczka zwykłych chusteczek higienicznych i jest zestaw niemal kompletny dobrany do moich potrzeb.

Więcej
1 miesiąc 3 tygodni temu #35880 przez Sombra
Super!! Ja oprócz boba w aucie też noszę w plecaku : OCTAMAX ,wszelkie opatrunki zarówno na nogi jak i na inne części ciała,tabletki przeciwbólowe o zwiększonej mocy.Poza tym mam zawsze zestaw do rozpalania ogniska ,matę termiczną,odblaskową,multitula,zapasowe skarpety o małej maczecie nie wspomnę i to się mieści w plecaku bez większych rozmiarów bo na oko wygląda jakby był prawie pusty.

Więcej
1 miesiąc 2 tygodni temu #35917 przez Pietrow
Octamax Active

Przeznaczenie
Ze względu na wyjątkowe składniki zawarte w preparacie, oraz właściwości łagodzące i kojące, żel polecany jest w szczególności do stosowania w celu pielęgnacji skóry np.: przy obrzęku, stłuczeniach. Żel o działaniu relaksującym i rozluźniającym, przeznaczony do masażu.

Zrodlo: www.doz.pl/apteka/p125520-Octamax_Active_zel_100_ml

Nie musze wygrac. Wystarczy, jesli nie przegram.

Więcej
1 miesiąc 2 tygodni temu - 1 miesiąc 2 tygodni temu #35918 przez Sombra
Tak jak piszesz więc mam to w swoim plecaku bo kto wie co nas spotka w lesie na wyprawach na które często chodzę noże skręcenie i obrzęk,kto to wie.Do masażu w warunkach normalnych a w czasie W... jakbyś go określił .Ja znam całą zgraję medyków bo razem jeździmy na na bowling czy strzelania i wymieniamy swoje spostrzeżenia a to ważna rzecz .KONIEC tematu jak chcesz możemy pogadać o tym ale tu jest Twoja inicjatywa bo zagiąłęś na mnie parol a to nie jest normalne.

Ostatnia1 miesiąc 2 tygodni temu edycja: Sombra od.