Jak przeciwdzialac Cyberagentom w internecie

Więcej
2 lata 3 miesiąc temu #35311 przez Pitbear
Bart gdzie nazwałem twoje zachowanie chamskim ??? to do grzeczności i merytoryki raczej Ciebie namawiałem .
Do rzeczy , to posty które są egzotycznymi epizodami na tym forum i pojawiają się w formie "ciekawostki"
co piszczy w trawie niemieckiej uważam za tekst porąbany i przegięty owszem . sam autor tego postu pisze -
"A tu dolaczam ciekawostke co „piszczy w niemieckiej trawie“

"Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad.Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik wyborów."
Temat został zablokowany.
Więcej
2 lata 3 miesiąc temu #35312 przez Bart_
Chamstwem nazwałeś używanie plusów i minusów. Tak, dawałem minusy. Dlaczego? bo mogłem Twoją decyzją ustanawiającą taką funkcjonalność forum. Regulaminu nie naruszyłem. Używam wyłącznie jednego konta i dodawałem co 6 godzin.

forum.preppersi.pl/forum2/foum/2967-uwag...rumowicze.html#34916
Więcej
2 lata 3 miesiąc temu #35313 przez SŁAWEK
Jak się ma korzenie żydowsko cygańskie temat "kwestia żydowska" może uwierać. Rozumiem. Można jednak postarać się z tym faktem godnie żyć a nie przyp..rdalać się do wszystkiego i wszystkich.
Więcej
2 lata 3 miesiąc temu - 2 lata 3 miesiąc temu #35314 przez Pitbear
Bart wpuszczając gościa do domu nie spodziewasz się że nasra ci na stół , chociaż na wstępie tego nie ustalacie.

"Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad.Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik wyborów."
Ostatnia2 lata 3 miesiąc temu edycja: Pitbear od.
Więcej
2 lata 3 miesiąc temu - 2 lata 3 miesiąc temu #35315 przez Bart_

SŁAWEK napisał: Jak się ma korzenie żydowsko cygańskie temat "kwestia żydowska" może uwierać.

Jak się jest bezwolnym agentem obcego wywiadu albo korporacyjnym popychlem ergo biega na krótkiej smyczy i robi co pan kazał to się wszędzie widzi żydów i pluje na każdego podejrzanego o semickie korzenie jadem.

Dla Twojej wiadomości jestem Polakiem, z Ojca i Dziada Polaków. Dziad i Pradziad przelewali krew za Polskość tego co Polskie, byś Ty mógł dzisiaj głosić swoje, pożal się Boże, wolnościowe poglądy.
Na temat żydów mam wyrobione zdanie co nie upoważnia mnie do opluwania ich publicznie i nawoływania do przemocy.

Zapewne wiesz, że określenie "kwestia żydowska" było już w historii użyte i wiązało się z aktem ludobójstwa - zbrodni na masową skalę.
W wyniku akcji eksterminacji żydów zginęło mnóstwo Polaków udzielających im pomocy.
Użycie tego zwrotu przywołuje niepotrzebne skojarzenia.

Jestem człowiekiem, chrześcijaninem i Polakiem. Żadne z tych określeń nie zawiera w sobie rasizmu, ślepej nienawiści czy zapszaństwa.
Ostatnia2 lata 3 miesiąc temu edycja: Bart_ od.
Więcej
2 lata 3 miesiąc temu #35316 przez bigdady69
Panowie ,albo piszecie na temat albo zamykam .

Panie Boże chroń mnie przed manipulantami i przed ludźmi którzy nie maja własnego rozumu...
"Kto po moją głowę przychodzi, ten i swoją przynosi..."