UWAGA FORUMOWICZE

Więcej
2 lata 1 miesiąc temu - 2 lata 1 miesiąc temu #34143 przez bigdady69
UWAGA FORUMOWICZE was created by bigdady69
W sobotę 03.03.2018 od godziny 10:00 do 18:00 forum będzie nieczynne z powodu aktualizowania i instalacji dodatków ,za utrudnienia przepraszamy .Pozdrawiam :)

Załącznik INFORMACJAPPN.jpg nie został znaleziony

Panie Boże chroń mnie przed manipulantami i przed ludźmi którzy nie maja własnego rozumu...
"Kto po moją głowę przychodzi, ten i swoją przynosi..."
Załączniki:
Ostatnia2 lata 1 miesiąc temu edycja: Pitbear od.
The following user(s) said Thank You: Ars, Predator25, baksior123
Temat został zablokowany.
Więcej
2 lata 1 tydzień temu - 2 lata 1 tydzień temu #34713 przez Pitbear
Replied by Pitbear on topic UWAGA FORUMOWICZE
NA FORUM TRWAJĄ PRACE ZWIĄZANE Z AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA , MOGĄ WYSTĄPIĆ CHWILOWE PRZERWY W DZIAŁANIU .
PROSZĘ O WYROZUMIAŁOŚĆ I CIERPLIWOŚĆ

POZDRAWIAM
PITBEAR

"Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad.Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik wyborów."
Ostatnia2 lata 1 tydzień temu edycja: Pitbear od.
The following user(s) said Thank You: bigdady69
Więcej
1 rok 11 miesiąc temu #34916 przez Pitbear
Replied by Pitbear on topic UWAGA FORUMOWICZE
Z DNIEM DZISIEJSZYM NA FORUM PRZESTAŁY FUNKCJONOWAĆ OKLASKI
TO CO WYDARZYŁO SIĘ W OKRESIE ŚWIAT PRZEROSŁO WSZELKIE GRANICE
ODEJMOWANIE PRZYZNANYCH OKLASKÓW PRZEZ DWÓCH FORUMOWICZÓW OBNAŻYŁO ICH TOTALNE CHAMSTWO !!!
ZABEZPIECZYŁEM WSZYSTKIE DZIAŁANIA W TYM OKRESIE NA FORUM I DANE PRZEKAZUJĘ DO INFORMATYKA W CELU POTWIERDZENIA WYTYPOWANYCH OSÓB KTÓRE TO ROBIŁY . PO POTWIERDZENIU TYCH PODEJRZEŃ TE OSOBY OPUSZCZĄ NASZE FORUM NA ZAWSZE !

PRZYPOMINAM ŻE FORUM SŁUŻY WYMIANIE INFORMACJI I DOŚWIADCZEŃ
WSZYSTKIE POSTY NIE ZWIĄZANE Z TEMATAMI BĘDĄ USUWANE
OSOBY NARUSZAJĄCE MIR NASZEGO FORUM , UBLIŻAJĄCE,PROWOKUJĄCE BĘDĄ PO JEDNYM OSTRZEŻENIU USUWANE !

POZDRAWIAM
PITBEAR

"Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad.Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik wyborów."
The following user(s) said Thank You: SŁAWEK, waldek, INEX, Piotr, Ars, Predator25, Raptus, bigdady69, potaczx