Może by przygotować artykuł o obronie terytorialne

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #4923 przez Konrad
Może "byśmy" przygotowali artykuł o obronie terytorialnej na portal DEFENCE24 na którym rusza... cykl artykułów temu poświęconych

www.defence24.pl/analiza_systemy-rezerw-...it-czy-rzeczywistosc

1. Skontaktować się z administracją i dowiedzieć się czy w ogóle chcieli by "znać" nasz punkt widzenia
2. przygotować artykuł do publikacji na ich portalu (i naszym)

P.S w takich sprawach trzeba trzymać rękę na pulsie i liczy się współpraca

Pozdrawiam
Konrad

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• BowHunter
  • Gość
  • Gość
5 lata 9 miesiąc temu #4934 przez BowHunter
Nie jesteśmy organizacją militarną. Naszym zadaniem jest raczej nauczać ludzi jak móc zapobiegać lub radzić sobie w ciężkich, nieprzewidzianych sytuacjach, niż bronić ich...

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #4943 przez Konrad
"Chcemy zapytać ekspertów i decydentów w jaki sposób budować polską obronę terytorialną..." - na ten temat chyba moglibyśmy się jako "społeczność" wypowiedzieć

"...i wykorzystać potencjał setek organizacji militarnych" - i tu właśnie też... moglibyśmy się wypowiedzieć odnośnie tego że nie tylko "grupy paramilitarne" mogą być przydatne w budowaniu "obrony terytorialnej"

Więc jak nie widzisz "zbieżności" to ja nie wiem...

P.S. Udział w takich dyskusjach... byłby czymś "świetnym" dla nas...

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #4961 przez Soho
Temat oczywiście do dyskusji.
Jednak musi to być bardzo przemyślane. Bez takich artykułów jestesmy przez wielu postrzegani jako grupa militarna ze strukturą oddziałów terytorialnych. :

„Wewnątrz organizacji tylko trzy zjawiska występują naturalnie: spory, chaos i nieefektywność – cała reszta wymaga przywództwa”

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #4965 przez Konrad
1) wzajemna promocja / promocja naszego portalu na innym portalu
2) uświadamianie ludzi / zmiana postrzegania / pozytywny marketing
3) na całym świecie w takich dyskusjach ruchy preppersowskie (z tego co mi wiadomo) są jednymi z pierwszych do których kieruje się zapytania o obronie terytorialnej... (nie tylko w przypadku wojny, klęski żywiołowe zdarzają się w EU/na świecie dość często)

wg. mnie ustalić grupę roboczą która stworzyła by zarys... takiego artykułu i zarys w raz z zapytaniem przesłała do DEFENCE 24...

Artykuł na ten temat przyda się nam na stronie :) tak czy siak

P.S w końcu trzeba zacząć budować marketing ruchu preppersowskiego i szukać każdej okazji do: "zaczepienia się"

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #5022 przez Pitbear
a mi się pomysł podoba i to bardzo . Pewien jestem że dla naszej społeczności to ważne ...mam wizje konrad
obgadamy na spotkaniu .

"Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad.Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik wyborów."