Wew. oczyszczanie cz 11 Oczyszczenie naczyń

  • Nomad
  • Autor
  • Gość
  • Gość
5 lata 6 miesiąc temu - 5 lata 6 miesiąc temu #13501 przez Nomad
Oczyszczenie naczyń

Wariant 1
Przygotować mieszankę: l szklanka nasion kopru włoskiego, 2 łyżki stołowe zmielonego korzenia kozłka lekarskiego, 2 szklanki miodu naturalnego. Całą tę mieszankę wlać do termosu o pojemności 2l i zalać wrzącą wodą do wypełnienia całego termosu. Odstawić na 24 godziny. Następnie przecedzić, przelać i trzymać w lodówce na najniższej półce. Pić po l łyżce stołowej 3 razy dziennie na 30 minut przed jedzeniem. Dopóki się nie skończy mieszanka. Kurację przeprowadzić 1 raz do roku.

Wariant 2
Tak samo znakomicie naczynia oczyszcza nalewka czosnkowa. link forum.preppersi.pl/forum2/greenpower/122...fiku-miku.html#13502
Teraz dokonamy podsumowania: 1) zaczynamy od oczyszczenia jelita grubego, 2)prawidłowo łączymy pokarm według tabeli l, 2 lub 3, 3) odtwarzamy naturalną florę bakteryjną, 4) następnie kolejno oczyszczamy wątrobę, stawy, nerki, układ limfatyczny i krwionośny, a na końcu naczynia.
W rezultacie w ciągu pierwszego roku będziecie Państwo przeprowadzać, kolejno kuracje oczyszczające. W następnym roku wszystkie kuracje oczyszczające należy przeprowadzać tylko raz w roku, i tak już do końca życia, upajając się zdrowiem i energią swojego niestarzejącego się ciała.
Myślę, że każdy doskonale rozumie, że nasz organizm to nie mechaniczna suma różnych organów, z których każdy spełnia określoną funkcję, a jest to skomplikowany biosystem, w którym jest wszystko wzajemnie powiązane ze sobą. Dlatego też samo tylko oczyszczanie organizmu bez ruchu, świeżego powietrza, zabiegów wodnych i prawidłowego odżywiania, nie przyniesie oczekiwanych rezultatów.
Realizujcie stopniowo jedną zasadę zdrowia za drugą, nie spieszcie się, wykonujcie wszystko z radością. Pamiętajcie, że pomagacie swojemu własnemu organizmowi.


życzę powodzenia...
Ostatnia5 lata 6 miesiąc temu edycja: Nomad od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.