WEW. HIGIENA CIAŁA cz 6 krew/limfa zw. radioatywne

  • Nomad
  • Autor
  • Gość
  • Gość
5 lata 6 miesiąc temu - 5 lata 6 miesiąc temu #13344 przez Nomad
Oczyszczenie limfy i krwi ze związków radioaktywnych i toksycznych


Tę kurację należy przeprowadzać, gdy zaczyna się epidemia grypy lub innych zacho-rowań bakteryjnych. Bez stosowania antybiotyków można szybko i skutecznie zniszczyć in-fekcję w organizmie. W ciągu dnia należy wypić dwa i dwie dziesiąte litra mieszanki soków. Codziennie należy sporządzać nową mieszankę sokową.
Skład mieszanki na 1 dzień: (soki muszą być świeżo wyciśnięte): 900 g soku z grejpfru-tów + 900 g soku z pomarańczy + 200 g soku z cytryny + 200 g wody destylowanej. Kurację przeprowadza się przez trzy dni, (podczas kuracji nie należy niczego jeść oprócz pomarańczy lub grejpfrutów).
Technika przeprowadzania kuracji
Rano na czczo należy wypić 1 łyżkę stołową gorzkiej soli, rozpuszczonej w szklance ciepłej wody. Po wypiciu roztworu gorzkiej soli należy się ciepło ubrać i co 30 minut pić mie-szankę soków po 1/2 szklanki, dopóki się nie skończy. Robi się to w celu wydalenia ze wszyst-kich części organizmu znajdujących się tam toksyn. Roztwór ten działa na zatrutą toksynami limfę jak magnes na opiłki żelaza. W wyniku tego wszystkie „odpady” zbierają się w jelitach i są wydalane niejednokrotnym przeczyszczeniem. Działając „przeczyszczająco” roztwór soli gorzkiej, wymywając toksyny, odwadnia organizm. Żeby zrekompensować ubytek wody, pije się roztwór mieszanki sokowej, która jest szybko wchłaniana przez organizm.
Gdy pojawi się uczucie głodu – jeść pomarańcze lub grapefruity, ale nic oprócz nich. 171
W czasie kuracji możecie Państwo silnie się pocić – to normalne zjawisko. Z potem organizm pozbywa się wszelkich nieczystości.
W ciągu drugiego i trzeciego dnia postępować tak samo jak w pierwszym dniu. Kurację stosować wczesną wiosną lub późną jesienią, raz na rok.

Oczyszczenie układu krwionośnego (naczyń i żył)

Do 2-litrowego naczynia wsypać: szklankę nasion kopru włoskiego, 2 łyżki stołowe zmielonego korzenia kozłka lekarskiego, 2 szklanki miodu naturalnego. Zalać to wszystko litrem przegotowanej wody. Naczynie postawić na małym ogniu i po wrzeniu gotować przez 2 minuty. Potem odstawić i przechowywać w temperaturze pokojowej przez 10 godzin. Można przykryć ręcznikiem, żeby nie było utraty ciepła. Następnie przecedzić, przelać i trzy¬mać w lodówce na najniższej półce. Pić po 1 łyżce stołowej 3 razy dziennie, na 30 minut przed jedzeniem, dopóki mieszanka się nie skończy. Kurację przeprowadzać raz do roku.
Ostatnia5 lata 6 miesiąc temu edycja: Nomad od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.