Higiena zewnętrzna i wewnętrzna

  • Nomad
  • Autor
  • Gość
  • Gość
5 lata 6 miesiąc temu #13337 przez Nomad
Higiena zewnętrzna i wewnętrzna was created by Nomad
Higiena zewnętrzna i wewnętrzna. Podzielę część książki wg potrzeb i pytań, choć warto przeczytać całość prof. Tombaka „Czy można przeżyć 150 lat”.
Aby osiągnąć lepsze wyniki proszę poczytać i pytać co potrzebujecie podpowiem w miarę możliwości.

„Pełne oczyszczenie organizmu składa się z higieny zewnętrznej i wewnętrznej. Jak z nich korzystać, aby służyły naszemu zdrowiu będzie napisane w tym rozdziale.
Żeby pozbyć się prawdziwej przyczyny wielu chorób, trzeba w pierwszej kolejności „wyprowadzić” z organizmu wszystko to, co jak na wysypisku gromadziło się przez lata. W tym celu należy przeprowadzić całkowite oczyszczenie organizmu lub mówiąc prościej, „generalne sprzątanie” wszystkich systemów oczyszczających.
Całkowite oczyszczenie organizmu jest nam nie tylko potrzebne, ale życiowo nie¬zbędne, dlatego że tylko czysty organizm, wolny od „wewnętrznego brudu”, może funkcjono¬wać harmonijnie i właściwie. Każdy etap oczyszczania będzie dawał odczuwalne wyniki. Po oczyszczeniu jelita grubego – przestaną Państwa dręczyć wzdęcia brzucha, zaparcia, zgaga; po oczyszczeniu wątroby poprawia się trawienie, pamięć, pojawia się blask w oczach, połysk włosów. Będziecie Państwo wyglądać młodziej, przestaniecie się męczyć, pojawi się energia i siły; oczyszczenie nerek powoduje zanik worków pod oczami, normalizuje się ciśnienie i za-nikają różne bóle w dolnej części brzucha, przyczyny których do tej pory nie udało się ustalić. Oczyszczenie stawów spowoduje rozpuszczenie znajdujących się w nich soli. Jeśli nie były one (stawy) sprawne ruchowo i bolały, szczególnie przy zmianie pogody, to teraz będą sprawne i elastyczne. Oczyszczenie limfy i naczyń krwionośnych obroni Państwa przed infekcjami, zawałem, wylewem, żylakami i wieloma dolegliwościami, które czynią czasem nasze życie nie do wytrzymania.
Mieszkanie po remoncie wygląda zupełnie inaczej, wypraną rzecz przyjemnie ubrać, polakierowany samochód cieszy nasze oko, ale wszystkiego tego nie da się porównać do od¬czuć, które się pojawią po pełnym oczyszczeniu organizmu. Jeżeli zdecydujecie się na ten krok, zapewniam Państwa – staniecie się zupełnie innymi ludźmi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.