Prąd z Ziemi?

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu - 4 lata 2 miesiąc temu #28512 przez Piotr
Prąd z Ziemi? was created by Piotr
Odkrycie, że Ziemia jest naładowana prądem elektrycznym jest znane od dawna. W rzeczywistości naukowcy uwazają, że jądro Ziemi jest radioaktywne. Radioaktywność ta generuje ciepło i prąd elektryczny przechodzące z Ziemi. Może dlatego wiele zwierząt jest przerażonych przed i podczas trzęsienia ziemi. One wyczuwając te prądy elektryczne, a raczej zmiany pola elektromagnetycznego ziemi

Moja książka zawiera plany budowy domowego urządzenia lub urządzeń, które wytwarzają energię elektryczną lub prądy elektryczne, które można ładować baterie kondensatorów i lekkie małe białe żarówki LED. Możesz oczywiście sam zbudować zasilanie do własnego domu, ale jeśli jesteś zainteresowany, łatwiej i szybciej budować w oparciu o naszą SP500 AC lub DC na niskich obrotach generatora. Informacje zawarte w tych planach mają na celu edukowanie wszystkich w planowaniu zasilania awaryjnego. Są one idealne do słabego oświetlenia podczas przerw/blackoutu etc ... Można użyć tanio ziemię jako generator do oświetlenia całego domu z wielu bardzo jasnych białych żarówek LED. Te żarówki nie są tak jasne jak żarówki 60 wat, ale wystarczy jedna żarówka, jest wystarczająco jasna aby oświetlić pokój.


Możesz korzystać z naszej nowej technologii Nano Flux EECC. Może to być również możliwe zebrać kilka wysokie skoki napięcia RF??? z odległych wyładowań atmosferycznych, jak najbardziej Większość ludzi nie wie, że gdy piorun uderza w ziemię, a nawet inną chmurę na niebie, duża ilość elektrycznych fal radiowych jest uwalnianych i można uzyskać je z odległości 1 do 2 mil. Oczywiście, że to jest niebezpieczne, aby spróbować zebrać bezpośredniego uderzenia pioruna. Najlepiej jest, aby zawsze używać uziemienia 8 stóp, aby poprowadzić impuls energii z dala od swojego projektu. Fakt uderzenie pioruna: Wyładowanie główne niesie ze sobą prąd o napięciu 10 do 100 milionów V i natężeniu od 30 do 50 kA ale zdarzają się i wyładowania wytwarzające 150 kA. W czasie uderzenia przepływa ładunek rzędu 5 kulombów, a całkowita energia odpowiada 140 kWh (504 MJ). Taka ilość energii wystarczyłaby, aby żarówka o mocy 100 W świeciła się przez dwa miesiące. Odpowiada to również energii wybuchu 122 kg trotylu. Średnie dane dotyczące piorunów mogą się różnić zależnie od warunków atmosferycznych typowych dla danego klimatu.

Istnieje duża ilość nieograniczonej energii w ziemi, tylko czekają, aby być używane przez każdego, kto jej potrzebuje. Zdaje się, że tu być może N. Tesla był promotorem.

   Dziękuję Ci
"David Waggoner"


                           Darmowa energia z planów ziem ............ tylko 19,95 $ zamówienie nr 459P
DARMOWA ENERGIA
Z ziemi!

Eksperyment: # 1 Jest to tylko jeden z wielu sposobów, aby uzyskać darmową energię z ziemi, które większość ludzi nie wiedzieć. Bardzo proste i bardzo łatwe.

Będziesz potrzebował miernika analogowego volt (nie używać cyfrowy)
 
Cel: Aby udowodnić, że jest możliwe, aby uzyskać darmową energię z ziemi.

Spróbuj ten mały, ale prosty eksperyment w swoim własnym podwórku.

1. Wytnij 1/2 cala lub 1 cal rurę miedzianą do 7 cali
2. Wytnij pręt 1/8 "cynku do 7 cali (większość długich śrub, które można kupić w każdym sklepie z narzędziami są ocynkowane) (Można też użyć pręt aluminiowy, ale jest mniej energii)

3. Teraz wbić rurę miedzianą w ziemi lub mielone (brud) zostawić około 1 "z ziemi.
4. Teraz umieścić pręt cynku lub glinu o 7 "z dala od miedzi i wbijać go w ziemięoraz pozostawiając około 1 "na górze.
5. Teraz dostać woltomierz i ustawić go na najniższym ustawieniu ustawienie natężenie i napięcie prądu stałego i umieść
Pozytywna drutu na miedzi i negatywne na cynk lub aluminium i oglądać igły woltomierz skok!
Można miejsca te 2 metale bardzo daleko od siebie i będą one nadal generować napięcie. Spróbuj 14 stóp od siebie inny. Spróbuj 500 stóp od siebie.

Eksperyment: # 2

Kolejny dowód, że jest możliwe, aby uzyskać darmową energię z ziemi! Spróbuj ten mały, ale prosty eksperyment na swoim podwórku, za pomocą 2 dysków aluminiowych. Patrz Rys 2. Dysk A nie rusza, Disk B będzie trzeba przenieść na brud ręcznie, przeciągnij go, nie toczą. Ustaw woltomierz na niskim poziomie prądowego DC. Nie używaj miernika cyfrowego. używać miernika analogowego. Najlepiej użyć 2 przewodów z krokodylkami na końcach, aby dokonać połączenia. Dostaniesz prądu elektrycznego płynącego z ziemi na metr ... Teraz nie ruszaj dysk B, a dysk A będzie można zauważyć, że odwraca biegunowość!

Link do oryginału; www.fuellessusa.com/FROMTHEEARTH.htmlZałącznik nie został znalezionyZałącznik nie został znalezionyTo jest artykuł dla znawców tematu, ja sie na tym nie znam kompletnie, ale faktycznie gdzie ta energia z piorunów się rozchodzi????
Ostatnia4 lata 2 miesiąc temu edycja: Piotr od. Powód: doprecyzowanie tekstu
The following user(s) said Thank You: Chemik, bigdady69

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #29238 przez adrs
Replied by adrs on topic Prąd z Ziemi?
Gratuluję, odkryłeś tym sposobem ogniwo galwaniczne. I nie potrzebna jest do tego ziemia. Jeśli ziemia jest sucha to brak elektrolitu i nici z siły elektromotorycznej. Chyba że jest kwaśna i mokra no to coś tam popłynie... Chemia nieorganiczna, szereg elektrochemiczny metali daje nam wiedzę, że cynk ma potencjał -0.76v a miedź +0.34v. Po takim ogniwie możemy spodziewać się około 1v teoretycznie 1.1v. w zależności od tego jaki damy elektrolit. Więc lepiej te pręty wkładac do pojemnika z octem lub mocnym kwasem niz szukac mokrej i zakwaszonej ziemi. A jeszcze lepiej mieć po prostu akumulator. Czyli prąd otrzymujemy nie z ziemi a z przemian chemicznych miedzy metalami. Ziemia ma względnie potencjał zerowy. A wyładowanie pioruna nie daje nam energi tylko zrównuje rożnice potencjałów elektrostatycznych miedzy ziemią, a czastkami zawieszonymi w powietrzu. Energia jadra to nie promieniowanie tylko przemiany termojądrowe fuzje i rozszczepy, które wyrzucają promieniowanie przy okazji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #29239 przez bigdady69
Replied by bigdady69 on topic Prąd z Ziemi?
witamy na forum adrs

Panie Boże chroń mnie przed manipulantami i przed ludźmi którzy nie maja własnego rozumu...
"Kto po moją głowę przychodzi, ten i swoją przynosi..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 3 miesiąc temu - 3 lata 3 miesiąc temu #33811 przez Pietrow
Replied by Pietrow on topic Prąd z Ziemi?
Napiecie moze jakies bedzie od pradow bladzacych. Szczegolnie jesli pod nogami masz przestrzelony przewod doziemny. Ale pradu wielkiego z tego nie bedzie, wiec i moc znikoma.

Przypomne, ze na podstacjach energetycznych wkopuje sie w ziemie stalowe kratownice. Wlasnie po to, by w przypadku wysokonapieciowych przebic do ziemi zwieraly prady bladzace. Bez tego pojawia sie tak zwane napiecie krokowe, ktore moze uniemozliwic podejscie do miejsca awarii.

Generalnie moim zdaniem koncepcja pradu z ziemii to Voodoo. Ogniw galwanicznych ziemia nie tworzy. A jesli przypadkiem stworzy, to fizyka sprawi, ze ogniwo takie wypali sie samo w skonczonym czasie.

W temacie ogniw galwanicznych: chocby nie wiem jak kombinowac, chocby nie wiem jak genialny elektrolit zastosowac, to sila elektromotoryczna (napiecie) wynika z roznicy potencjalow elektrochemicznych metali uzytych w roli elektrod. Faktycznie - uzywanie zakwaszonej ziemi w roli elektrolitu to czysta perwersja. Zadziala, ale elektrolit bedzie mial spora rezystancje co bardzo ograniczy wydajnosc ogniwa.

Piorun... Jasne - wyrownuje potencjaly chmura-ziemia lub chmura-chmura, ale czyniac to, przenosi energie. I to calkiem niemala. Oczywiscie - odpowiednio generalizujac suma ladunku dodatniego chmur i ladunku ujemnego ziemi jest zerowa. Ale energie niesie roznica potencjalow. Na upartego w ogniwie elektrycznym czy baterii tez mamy zerowy bilans ladunku, ale rozdzielonego okreslonym potencjalem.

Nie musze wygrac. Wystarczy, jesli nie przegram.
Ostatnia3 lata 3 miesiąc temu edycja: Pietrow od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.