Europa...

Więcej
2 lata 7 miesiąc temu #35725 przez Sombra
Replied by Sombra on topic Europa...
Moje pytanie brzmi KOMU??????My mamy kibicować polskim nacjom może trochę "zboczonym" ale polskim!!!!!Ja rozumię niesnaski polityczne ale już mieliśmy przykłady rozbioru Polski w związku z niesnaskami MAGNATERII i reszty nieudaczników władzy a to się zaczyna powielać więc co powtórka z historii .Czy naprawdę polski naród jest w takiej niemocy,niewierzę.Podobno co piszą "czarni",jesteśmy Naroden wybranym tylko nie wiem do czego !!!!!!!Wiem jedno jak o siebie nie zadbamy to zginiemy w padole i nikt nam nie pomoże nawet "Amerykański Ojciec"bo i on się na nas "WYPNIE" w odpowiednim momencie jak angole i francuzi w czasie II wojny.Pozdrawiam wszystkich logicznie myślących.

Trzeba umieć żyć zgodnie z naturą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 2 miesiąc temu #35828 przez inzynier
Replied by inzynier on topic Europa...
Warto czytać i słuchać, niekoniecznie wszystkich bo tyle głupoty co jest teraz w internecie to głowa boli. Ja mam zasadę że słucham tylko:
1. Wykształconych ludzi po 50 roku życia, bo co może wiedzieć jakiś 30 czy nawet 40 latek. Sam mam książki które chciałbym przeczytać, i zajęło by mi to z 5-10 lat.
2. Pracowników naukowych wypowiadających się tylko w temacie swoich kompetencji. Tutaj kryterium wiekowe jest niższe z powodu znacznie mniejszej ilości wiedzy. Są to np Jacek Bartosiak, Leszek Sykulski, obaj geopolitycy łatwi do znalezienia na youtube.

Nie będę pisał co z tą Europą, bo bym kilka książek napisał a i tak mogłyby się nie sprawdzić. Ponieważ przyszłości nie można przewidzieć, zawsze może pojawić się coś czego nie uwzględniliśmy. Ale podam kilka faktów które każdy widzi:
1. Społeczeństwo w europie zachodniej i północnej się zmienia. Cywilizacja zachodnia jest zastępowana cywilizacją muzułmańską. Obecnie jest to do 6-8%, ale szybko rośnie głównie ze względu na różnice przyrostu naturalnego. Za 75-100 lat europejczyków będzie mniej niż 50% a ich partie przegrają w wyborach.
2. Taki rozwój sytuacji wraz z destabilizacją europy bardzo podoba się Rosji. Jest też na różne sposoby wspierany finansowo. Pomimo że w samej Rosji też następuje lawinowy przyrost muzułmanów. Potężne wsparcie finansowe dają też kraje arabskie.
3. Amerykanie już przekreślili Francję jako kraj poważny i coraz bardziej zacieśniają sojusz z Polską jako najsilniejszym krajem w europie wschodniej. A w przyszłości prawdopodobnie najsilniejszym w Europie (pozostałe silne kraje patrz punkt 1 ).
4. Na bliskim wschodzie coś się szykuje ale trudno powiedzieć co. Czy będzie to wymazanie z mapy Izraela, powrót Turcji do potęgi Imperium Osmańskiego. Czy może coś mniej lub bardziej groźnego, ale już to czuć bardzo wyraźnie i może się rozlać na Europę.

Więcej
2 lata 2 miesiąc temu - 2 lata 2 miesiąc temu #35837 przez Sombra
Replied by Sombra on topic Europa...
Więc musisz znaleźć sobie podobnych jak napisałeś w pkt.1 i 2 reszta dla ciebie to nic wiec czego tu szukasz.Ja wiem , głupszych co cię będą chwalić jaki to jesteś wykształcony ale preppering nie polega na tym aby ktoś komuś służył tylko na współpracy czego twoje szare komórki nie ogarniają.Człowieku małej wiary do ludzi sam sobie radź. Może potraktowałem
Cię za ostro ale lepiej dmuchać na zimne niż się oparzyć.Pozdrawiam.

Trzeba umieć żyć zgodnie z naturą.
Ostatnia2 lata 2 miesiąc temu edycja: Sombra od.