REGULAMIN

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu - 2 lata 9 miesiąc temu #364 przez Soho
REGULAMIN was created by Soho
I. Słowo wstępu:
Poniższy regulamin jest oparty na zasadach netykiety i dobrego wychowania - powinieneś instynktownie wyczuwać, co jest dozwolone, a co nie. Ponad tymi suchymi regułami stoi zdrowy rozsądek, dlatego też nieznajomość regulaminu bądź słowa „nie widziałem punktu, który tego zabrania” nie stanowią żadnego wytłumaczenia.

II. Postanowienia Ogólne
1.Zabronione jest posiadanie więcej niż jednego konta przez użytkownika.
2.Nazwa użytkownika nie będzie zmieniana - z wyłączeniem ppkt.a) i b)
a)nazwa użytkownika nie może zawierać: adresów e-mail,adresów stron internetowych oraz nazw obraźliwych
b)zarządzający forum mają prawo do wnioskowania do użytkownika o propozycję zmiany nazwy, a w przypadku nie dostosowania się przez użytkownika do wniosku, do usunięcia konta.
3.Zabronione jest:
a)obrażanie innych użytkowników,
b)używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne
c)odwoływanie się do podziałów rasowych, religijnych etc.
d) naruszanie czci i dobrego imienia użytkowników forum.
4.Zabronione jest zamieszczanie na forum treści niezgodnych z polskim prawem oraz podawanie do nich odnośników.
5.Zabronione jest propagowanie treści niedozwolonych dla osób poniżej 15 roku życia, ze szczególnym uwzględnieniem treści brutalnych i/lub pornograficznych w każdej postaci oraz podawanie linków prowadzących do takich treści.
6.Moderator ma prawo zmienić login użytkownika, usunąć jego avatar, zdjęcie osobiste i/lub podpis, jeśli są one niezgodne z regulaminem.
7.Zabronione jest reklamowanie swoich stron poza wyznaczonymi do tego miejscami (profil i stopka użytkownika) zgodnie z zasadami pkt.7a,b,c
7a.Reklamowanie stron związanych z tematyką pokrewną PPN za zgodą zarządzających forum
7b.Użytkownik forum reklamujący strony sprzedażowe będzie oznaczony jako "komercyjny"
7c.Zarządzający forum zastrzegają sobie prawo do usunięcia reklam sprzecznych z interesami PPN
8.Zabronione jest rozsyłanie wiadomości zawierających linki referencyjne (np. do gier), których kliknięcie powoduje odniesienie dowolnych korzyści (nie dotyczy sygnatur, jeśli link jest opatrzony odpowiednim komentarzem).
9.Zabronione jest dodawanie zdjęć naruszających prawa autorskie, prawa i uczucia osób trzecich, zawierających treści uważane za obsceniczne lub wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej etc. Administratorzy zastrzegają sobie prawo usunięcia zdjęć w przypadku ich niezgodności z regulaminem, polskim prawem lub w innych, wyjątkowych sytuacjach.

W każdej sytuacji nie uwzględnionej w regulaminie decydujący głos należy do Administratora.

III. Zakładanie tematu, pisanie postów
1.Nowy temat można założyć dopiero po upewnieniu się, że nikt wcześniej nie stworzył podobnego.
2.Zabronione jest umieszczanie tematu w niewłaściwym dziale bądź tworzenie tego samego wątku w kilku podforach jednocześnie.
3.Zabronione jest pisanie postów niezwiązanych z tematem (tworzenie off-topiców).
4.Zabronione jest pisane postów w całości wielkimi literami, kolorem, zmienioną czcionką itp. Tego typu opcje można stosować jedynie w celu wyróżnienia części swojej wypowiedzi.
5.Zabronione jest dublowanie postów (pisanie nowego posta bezpośrednio pod swoją ostatnią wypowiedzią). Jeśli chcesz coś dodać - użyj opcji „edytuj”.
6.Tematy na forum to nie miejsce dla prywatnych dyskusji. Do kontaktu z konkretnym użytkownikiem służą adresy e-mail w profilach.
7.Staraj się przestrzegać zasad ortografii oraz interpunkcji.
8.Posty na podstawie źródeł zewnętrznych, wykorzystujące w treści cytaty innych autorów, fragmenty obcych opracowań, treści autorskie jak grafiki, filmy, inne pliki, muszą zawierać informację o źródle (dane autora lub link do strony źródłowej)
9.Tematy i posty niezgodne z regulaminem będą usuwane z forum.
10.Długotrwałe łamanie powyższych zasad grozi blokadą konta.
11.Właściciel, Administratorzy oraz moderatorzy forum nie ponoszą odpowiedzialności za treść postów.

IV. Inne
1. Nazwa i logo POLISH PREPPERS NETWORK są własnością prywatną i zabrania się ich używania oraz kopiowania bez wiedzy i zgody właściciela.
2. Do reprezentowania PPN w środkach masowego przekazu (TV, radio, prasa) oraz głoszenia stanowiska PPN w sprawach jego dotyczących, upoważniony jest właściciel forum lub osoba przez niego upoważniona.
3. W przypadku łamania powyższych pkt., wobec osób nie przestrzegających powyższych ustaleń, podejmowane będą działania zgodne z polskim prawem.

„Wewnątrz organizacji tylko trzy zjawiska występują naturalnie: spory, chaos i nieefektywność – cała reszta wymaga przywództwa”
Ostatnia2 lata 9 miesiąc temu edycja: admin od. Powód: Aktualizacja
The following user(s) said Thank You: magikuk, Eizulan, Rumcajs
Temat został zablokowany.