Gaz obronny

• michael-j23
  • Autor
  • Gość
  • Gość
8 lata 3 miesiąc temu #107 przez michael-j23
Gaz obronny was created by michael-j23
Myślę, że gaz obronny w postaci rozpylacza, lub pistoletu jest bardzo ciekawą i skuteczną propozycją samoobrony. Zarówno dla tych słabszych od napastnika, jak i tych chcących uniknąć niepotrzebnego rozlewu krwi. Rozpylacze produkowane są w różnych pojemnościach – od 15ml, aż nawet do 100ml. Każdy gaz działa bezpośrednio na receptory bólu oraz błonę śluzową. Efektem działania związku chemicznego jest paraliż układu oddechowego uniemożliwiający dalszy atak napastnika. Zasięg takiego gazu to z reguły około 4 metrów. Pamiętajmy, że gazy dostępne są bez zezwolenia, ale używajmy ich tylko w samoobronie. W przeciwnym razie można spodziewać się odpowiedzialności karnej, za uszczerbek na zdrowiu.

Załącznik fox-labs-five-point-thre_87.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #111 przez Patryś
Replied by Patryś on topic Gaz obronny
No muszę przyznać, że to na prawdę jest fajne. Ja osobiście mam pistolet (glock) no ale nie noszę go, to tylko taka pamiątka po dziadku. Kiedyś dla sprawdzenia działania gazu z kilkoma kolegami, przeprowadziliśmy próby i tego pistoletowego i zwykłego (dostałem z normalnego i bolało jak cholera, na pewno odechciało by mi się dalszego ataku). Mam też zamiar sobie kupić jakiś mały no i dla mojej dziewczyny. Plusem gazu jest to że jest masa różnych pojemniczków (ja wybrałem dla dziewczyny taki wyglądający jak długopis) dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

"Ostatni łatwy dzień był...wczoraj"

• michael-j23
  • Autor
  • Gość
  • Gość
8 lata 3 miesiąc temu #112 przez michael-j23
Replied by michael-j23 on topic Gaz obronny
Dokładnie... Po za tym taki pojemnik z gazem na pewno nie zajmie nam dużo miejsca w plecaku, lub przy pasku. A przydać się może.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #115 przez Patryś
No właśnie. To też jest dobre do odstraszania zwierząt.

• michael-j23
  • Autor
  • Gość
  • Gość
8 lata 3 miesiąc temu #117 przez michael-j23
Replied by michael-j23 on topic Gaz obronny
Tylko oszczędzajcie wiewiórki!

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #118 przez Patryś
No chyba, że zaatakują :P