Gaz pieprzowy- jaki?

• Tom SlaV
  • Gość
  • Gość
5 lata 6 miesiąc temu - 5 lata 1 miesiąc temu #13977 przez Tom SlaV
Replied by Tom SlaV on topic Gaz pieprzowy- jaki?
Proszę o usunięcie mojego profilu, moje posty, zdjęcia ze strony głównej i wszelkie dane dotyczące mojej osoby z forum POLISH PREPPERS NETWORK.
Ostatnia5 lata 1 miesiąc temu edycja: Tom SlaV od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #13981 przez Piotr
Replied by Piotr on topic Gaz pieprzowy- jaki?
Oj nie bierz wszystkiego do siebie, to żartobliwie o poprzednim którymś poście było ;)

• kraver
  • Gość
  • Gość
5 lata 6 miesiąc temu #13990 przez kraver
Replied by kraver on topic Gaz pieprzowy- jaki?
Trochę mam doświadczenia w użyciu gazu (przeze mnie i na mnie) i po jego użyciu to generalnie bym spierniczał gdzie pieprz rośnie. Bo jak ktoś się wkurzy o popryskanie to może zrobić poważną krzywdę nożem, pałą czy kastetem. Gaz w najlepszym razie da minutę, dwie przewagi. O ile jest jeden przeciwnik a tego bym nigdy nie zakładał.
Użycie w pomieszczeniu - wiadomo :) Kupa frajdy przez kilka godzin/dni w zależności od gazu :) Nie ma to jak rozpylenie na korytarzu szkolnym albo w autobusie :)

Co do zwierzaków - działa świetnie, odstraszy bankowo. No może oprócz psa w "czerwonej strefie", aczkolwiek nawet wtedy może pomóc go uspokoić i wybić z szału.
Lata temu, w jednej wsi, podczas "wykonywania czynności" zaatakował mnie taki kundel wilczur. Bydle spore i maniakalnie agresywne. Złapał za nogę (but mocny mi stopę ocalił) i szarpał. Wyjąłem gaz i dosłownie z przyłożenia wywaliłem chyba połowę w psi pysk. Psiur zwiał, właściciel obskoczył mandat ale po miesiącu niemal wróciłem do tego samego obejścia i znowu bydle wyskoczyło choć mniej agresywnie. Wziąłem do ręki długopis, skierowałem na psa i udałem że "psikam" gazem. Pies uciekł za stodołę i nie wyszedł przez pół godziny - czyli działanie terapeutyczne było ;)