Ładownice lub COŚ niedużego na podręczne graty

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu - 6 lata 3 miesiąc temu #7803 przez dax
Panowie poszukuje jakiegoś "futerału" mocowanego do paska na podstawowe "narzędzia"
W skład wchodzi scyzor szwajcar, do tego osełka. ......i tyle, a chciałbym dodać ze dwa / trzy fanty.

Mam tera stary futerał po małej lunecie (wymiary s 4 x g 3 x h 12 cm)poszukuje czegoś ciut większego. Zamiast szerokości 4 cm koło 6 max 8. Grubościowo może pozostać 3 cm i wysokosciowo też 12 mnie zadowala.

AHA mało rzucające się w oczy - wiec nic w kolorach moro (raczej cywilne rozwiązania)- czarny / szary może być. No i musi dać się troczyć do paska najlepiej wzdłużnie.
W miarę twardy prostokąt.
Możecie coś zaproponować.

Może w tym poscie zapodajmy takiego typu kieszenie / ładownice na podręczne graty EDC itd
Ostatnia6 lata 3 miesiąc temu edycja: dax od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• kraver
  • Gość
  • Gość
6 lata 3 miesiąc temu #7806 przez kraver
Może twarde etui na okulary ? Takie troczone do paska ? Albo takie na małą lornetkę ? Są sztywne, dobrze się maskują, w kolorach cywilnych i co ważniejsze szybko i łatwo się otwierają.

• fooky
  • fooky Avatar
  • Wylogowany
  • Komercyjny
  • Komercyjny
  • Lepiej iść samemu, niż z tłumem w złym kierunku.
Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #7810 przez fooky
W Tesco widziałem fajne fiuterały na aparaty kompaktowe - w przecenie były, ale 30 zł mnie zniechęciło...
Bo jakoś specjalnie niczego nie potrzebuję, ciekawość tylko skierowała nań me oczęta.

Zdaje się, że to co widziałem mogło by się wpasować w Twoje potrzeby.
Więc może przeszukaj allegro pod tym kątem. Może coś Ci się spodoba.

Lepiej iść samemu, niż z tłumem w złym kierunku.

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #7819 przez dax

kraver napisał: Może twarde etui na okulary ? Takie troczone do paska ? Albo takie na małą lornetkę ? Są sztywne, dobrze się maskują, w kolorach cywilnych i co ważniejsze szybko i łatwo się otwierają.

Etui za bardzo odstaje i jest nieforemne, a takie z malej lornetki mam i własnie za male.

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #7837 przez Kazik
Wymiary: 18 × 9,5 × 2 cm Etui na dokumenty. Coś takiego? etui A może mały tzw. portfel biodrowy? Też szukam :)

Twierdzą nam będzie każdy próg...

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #7839 przez dax

Kazik napisał: Wymiary: 18 × 9,5 × 2 cm Etui na dokumenty. Coś takiego? etui A może mały tzw. portfel biodrowy? Też szukam :)

Prędzej portfel - poszukam dzięki.