BOB LARPAK'a

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #680 przez LARPAK
BOB LARPAK'a was created by LARPAK
...
Ostatnia7 lata 11 miesiąc temu edycja: LARPAK od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #682 przez Pitbear
Replied by Pitbear on topic BOB LARPAK'a
BRAWO :-) TAKIEGO CIEBIE TU CHCEMY WIDZIEĆ !!!!

"Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad.Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik wyborów."

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #687 przez Noe
Replied by Noe on topic BOB LARPAK'a

LARPAK napisał: ...

Trzy kropki ? Wykastrowałeś posta ?

Double Miss & Penalty Target Institute

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #690 przez Pitbear
Replied by Pitbear on topic BOB LARPAK'a
... to pewnie służby , he,he

"Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad.Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik wyborów."

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #699 przez Patryś
Replied by Patryś on topic BOB LARPAK'a
Po co taki post w ogóle? Nic nie wnosi a tylko prowokuje konflikt. Jak to ma być tylko tak bo "motłoch chciał postów to pan wstawił" To może lepiej żeby w ogóle nie pisał.

"Ostatni łatwy dzień był...wczoraj"

• BowHunter
  • Gość
  • Gość
7 lata 11 miesiąc temu #724 przez BowHunter
Replied by BowHunter on topic BOB LARPAK'a

LARPAK napisał: ...

Larpak - oglądałem właśnie twojego B.O.B'a na ZZ i powiem Ci szczerze, że nic zbytnio specjalnego. Połowę stamtąd to bym wyrzucił. Zamiast trzech butelek wody – jedna i tabletki do uzdatniania. Ten nóż (wz. 92S) to tak bardziej chyba żeby kogoś zadźgać, niż przetrwać. Nie wiem po co łom, ale dobra. Każdy lubi to co woli. Wkręty bym wyrzucił. Nie wspomniałeś nic o latarce, a szkoda. Radio – fajna sprawa, póki są baterie. Bez herbaty, cukru, soli, pieprzu i śpiwora naprawdę da się przeżyć. Poduszka dmuchana też nie jest potrzebna. Wodę sam jesteś w stanie, sobie zapewnić, tak samo z pożywieniem. Nie wiem, czy wiesz o co chodzi w B.O.B'ie. Plecak awaryjny/ ucieczkowy – B.O.B. - powinien składać się z minimalnej ilości sprzętu, ale nie mniejszej, niż ta która pozwoli nam przeżyć. A ty zrobiłeś plecak turystyczny/ biwakowy z elementami na dodatek zbędnymi. Plecak awaryjny to taki, który bez problemu wrzucisz do samochodu, jadąc do pracy i on leży nie przeszkadzając nikomu. Ja na wyprawy nie zabieram tylu, rzeczy. Siastasz tutaj na forum, wylewasz swoje żale, a wiedza twoja przeciętna.