Rothco namiot GI Type

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #3468 przez LoneWolf
Kiedyś trafiłem na coś takiego niestety ciągle brak w magazynie może kiedyś spróbuje zamówic od producenta bo bardzo ciekawa rzecz.
www.military.pl/rothco-namiot-gi-type-in...e-schronienie-_1370t
Może widzieliście coś podobnego ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #3487 przez Grakulla
Replied by Grakulla on topic Rothco namiot GI Type
Chyba lepiej sprawdzą się wojskowe Bivi Bagi. Tutaj akurat cywilny . Nie dźwigasz stelażu, jest trochę bardziej pakowne a pełni te same funkcje.

• fooky
  • fooky Avatar
  • Wylogowany
  • Komercyjny
  • Komercyjny
  • Lepiej iść samemu, niż z tłumem w złym kierunku.
Więcej
6 lata 6 miesiąc temu - 6 lata 6 miesiąc temu #4230 przez fooky
Replied by fooky on topic Rothco namiot GI Type
Polecam "Dutch Hooped Bivi" - Na youtube jest sporo filmików.

Mam w chacie 2 szt (niestety nie posiadam oryginalnych stelaży) a dorobione z włókna szklanego troszkę za mocno mi napinają zamek (ciężko się odpina).

Po zrolowaniu jest mały, waży około 1kg, wykonany z goretexu, oddycha, do środka wchodzisz razem z plecakiem a ciepło ciała powoduje, że nawet buty przez noc mogą wyschnąć.

Uważam, że ten akurat model ma przewagę nad wieloma cywilnymi i wojskowymi bivi bagami, bo jest na tyle przestronny, że można leżąc w nim się przebrać... schować ekwipunek i spokojnie spać..., dodatkowo jest całkowicie zamykany, więc nie marznie twarz (np jesienią) a na lato ma moskitierę...

Jest spoko jeśli śpisz w nim na glebie... a jeśli masz spory hamak... to i bez zadaszenia w deszczu można spać...

Polecam do BOB'a

PS. Wbrew temu co widać na Ebay'u, da się to kupić za rozsądne pieniądze.

Jeśli ktoś chce przetestować w boju i ew porównać do norweskiego bivi bag'u - zapraszam do trójmiasta.

Norweski m-94:

Lepiej iść samemu, niż z tłumem w złym kierunku.
Ostatnia6 lata 6 miesiąc temu edycja: fooky od.