Buty Surplus Vintage Desert Olive

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #2890 przez Patryś

Załącznik 20130726_152411.jpg nie został znaleziony

Cześć.
Już jakiś czas noszę te buty i w końcu zebrałem się na zrobienie mini recenzji.
Jeśli chodzi o wygodę noszenia, czyli o to co jest chyba najważniejsze w butach to nie da się ukryć, że komfort noszenia jest na prawdę wysoki. To są trampki i w nich na prawdę czuć się jak w trampkach tylko z ulepszoną podeszwą. Chyba każdy wie jak to jest chodzić w trampkach. Zrobione są z płótna żaglowego więc są przewiewne i niwelują nieprzyjemny zapach jaki zazwyczaj jest po kilku godzinach w trampkach. Te buty niestety nie zdają egzaminu jeśli zrobi się trochę chłodniej bo wtedy po prostu wieje po stópkach. Dobra dalej to mogę napisać o nieprzemakalności tych butów która na prawdę jest dobra, ponieważ zdarzyło mi się chodzić po łące nad ranem po deszczu w nocy przez kilka godzin i o dziwo prawie nie przemokły.
Wyprodukowane są w Niemczech i ponoć dla wojska no ale nie jestem w stanie tego sprawdzić.
Mam je już kilka miesięcy i nie są w ogóle zniszczone choć nie oszczędzałem ich. Nie wiem co mogę jeszcze o nich napisać poza tym, że w 100% jestem z nich zadowolony a sam wygląd ich też mi odpowiada. Cena tych butów to 79zł.
Kończąc moim zdaniem są to dobre, solidne i wygodne buty i z całą stanowczością mogę je polecić każdemu od modnisia (bo mi się bardzo podobają) po out doorowca albo survivalowca.

Załącznik Zdjcie0159.jpg nie został znaleziony

Załącznik Zdjcie0160.jpg nie został znaleziony

www.zielonysklep.pl/buty-wojskowe-taktyczne/2331-2331.html

"Ostatni łatwy dzień był...wczoraj"
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.