Pomocy BUTY !!!

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #28252 przez Rafał88
Pomocy BUTY !!! was created by Rafał88
Panowie, wielka prośba. Potrzebuje pomocy w znalezieniu wojskowych butów. Chodzi o wysokie typowe dla wojska.
A haczyk jest taki, że mam nietypowy rozmiar stopy... Rozmiar 50 (wkładkę potrzebuję 33cm)
Mam co prawda desanty ale ciasnawe i dziś po przejściu 25km myślałem, że umrę...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu - 4 lata 3 miesiąc temu #28253 przez bigdady69
Replied by bigdady69 on topic Pomocy BUTY !!!
pewnie i ze 2m wzrostu masz? ja mam 190cm i mam problem z butami bo mam 47 ,wiesz co mam kolegę z taką stopą jak ty i chodzi w Magnumach ,i powiem ci że dba o nie to w nich śmiga i innych nie chce ,o takie
allegro.pl/buty-taktyczne-wojskowe-super...sic-i6009148447.html

Panie Boże chroń mnie przed manipulantami i przed ludźmi którzy nie maja własnego rozumu...
"Kto po moją głowę przychodzi, ten i swoją przynosi..."
Ostatnia4 lata 3 miesiąc temu edycja: bigdady69 od.
The following user(s) said Thank You: Rafał88

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #28254 przez baksior123
Replied by baksior123 on topic Pomocy BUTY !!!
Polecę buty firmy Double Red, może nie są to typowe taktyczne buty, ale chwalę je sobie za wygodę. Jedyny minus to rozmiar. Największy to 48. Jak zadzwonisz do nich to podadzą ci wymiary całego buta, bo rozmiar rozmiarowi nierówny.
W tych śmigam na co dzień i do lasu są mega wygodne:
doublered.pl/buty/61-original-red-desert.html .

Godne jeszcze polecenia są buty firmy Wojas i Chiruca. Testowane przez mojego tatę w pracy(leśnik).
Pozdrawiam Dawid.

"... i walczyć będzie brat przeciw bratu, przyjaciel przeciw przyjacielowi, miasto przeciw miastu, królestwo przeciw królestwu".

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu #28284 przez Ranger
Replied by Ranger on topic Pomocy BUTY !!!
Ooo!!! Kolega ma ten sam problem co ja:)
armyworld.pl tam mają duże rozmiary i nawet wybór pośród kilku modeli. Obecnie testuję w pracy robocze Haixy, są niezłe, ale wybierzesz tam coś na pewno ) kilka fajnych z naszego rozmiaru uciekło niedawno...
Zajrzyj pooglądaj kup :)
Na temat butów dziś pisałem wątek na forum