Syberia - nikt nie będzie tam szukał.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #20484 przez INEX
Też to oglądam ale mi już tak optymizmem to nie zajazdrza bo co jeżeli zawiedzie jakikolwiek składnik ich egzystencji? Ryb coraz mniej, zwierza też, żyją jak parobki na skraju ubóstwa i co z tego że nie mają "szefa" skoro za nie wykonanie zadania nie ma nagany a śmierć? Jakakolwiek powaxniejsza "usterka" zdrowotna, wypadek i do piachu bo po pomoc za daleko...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #20501 przez traveler
Ja nie oglądam niestety BBC bo nie mam i nie oglądam telewizji ale spotykałem takich ludzi ma Syberii. Ryb i zwierza coraz mniej ale zawsze można się przenieść. Syberia czy też Alaska to tak wielkie obszary, że przemieszczanie się w poszukiwaniu pożywienia prędzej czy później zakończy się powodzeniem. Podejrzewam, że ludzie z programu BBC zamieszkują jedno miejsce. Ja osobiście będę kierował swój los w stronę Bajkału. Wpada do niego ponad 300 rzek, przez które musiałem się w większości przeprawiać wpław. Jest tam mnóstwo ryb a tajga oferuje inne "produkty". Oczywiście wiąże się to z życiem w dziczy w dosłownym znaczeniu. Zero łączności ani innych zdobyczy cywilizacji. Większe poczucie bezpieczeństwa, zapewniałoby mi takie życie i miejsca niż ukrywanie się w bunkrze w razie konieczności. Każda metoda przetrwania jednak będzie dobra więc PREPPERSI przetrwają wszystko!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.